UberKoszulki tygodnia - ubercena i uberwzory

Dyrma

BAMMA
Light Heavyweight
Z oficjalnej strony Alistaira. Koszulki są w miarę przyzwoitych cenach, w kolorach białym, czarnym i czerwonym (z czarnym nadrukiem):



front8man1-500x500.jpg








Tu reszta wzorów:



traing-bl-front-500x500.jpg




uber-500x500.jpg








shirt2-500x500.jpg




vb2-500x500.jpg








Reszta fotek i potrzebne dane (cena etc) na stronie http://www.thereem.com/webshop/index.php
 
Znowu Ali jako fota tygodnia? :D A może koszulka polskiego fighter'a roku 2010? ;>
106_5.jpg
 
Ja swoje kupiłem na miejscu kilka tygodni temu (wzór K1 WGP2010 Final) i nawet po kilku praniach w wysokiej tempetarurze nie widać śladów zużycia. Pierwy sort, zwłaszcza po doświadczeniach z SilverStar i Affliction.
 
Meru, znowu pozowales, tym razem w koszulce Irokeza? Bo brak bica podobny :P



Fajne te od Reema. Dyrma, a miales zle doswiadczenia z Affliction i Silver Star?
 
Wzór na koszulce SS szybko wypłowiał mimo restrykcyjnego trzymania się parametrów prania.



Affliction rozciagnęło mi się po kilu tygodniach. Nie wiem czy to kwestia trefnech partii czy czt innych czynników, ale cena nie jest warta takich niespodzianek.
 
Meeega szczególnie a z K1, ale niestety z hajsami tragedia więc dupa :<



Skoro już temat trochę zszedł na temat koszulek, to osobiscie moge z całą pewnością polecić MANTO. Mam ją już z pół roku i nie widać najmniejszego sprania, żywy kolor i takie tam :>.
 
niby kupilem, ale nie ogarniam tych zagranicznych przelewow;d Manto tez polecam, bluze mam ponad dwa lata i jest praktycznie jak nowa. A z koszulek tez polecam taka jedna... TEAM MMA ROCKS POLSKA:D Wzor, jakosc i PRESTIZ jak przy zadnym innym produkcie;d
 
Hehe dzięki Czarny :)



Od siebie nie polecę Tapout`ów, po 3-4 praniach moge je wrzucić na kogoś rozmiaru Notoriusa B.I.G :(



W ogóle jak byłem na UFC Fan Expo i zobaczyłem te WIELKIE firmy i ich małą jakość to zdębiałem, naprawdę akuraty my z naszymi koszulkami przynajmniej pod względem wykonania nie musimy się wstydzić
 
Back
Top