Użytkownicy do bana

Panowie znamy się na tym forum już tyle lat, nie ma co się spinać.
No spinamy się, bo znamy się już tyle lat.

Ty to jesteś przedupny. Zawsze to samo. Narobisz zamieszania w chuj, a potem Panowie nie spinamy się.

Równie dobrze możesz sąsiadowi się wysrać na wycieraczkę przed drzwiami, a gdy ten oburzony chce Ci rozjebać łeb, to Ty do niego ze stockim spokojem, stojąc nad tym gównem: ale sąsiedzie, po co te nerwy, zobacz jaki piękny poranek!
Po czym oczywiście zostawiając nasrane przed drzwiami odchodzisz i jak tylko się trochę sąsiad uspokoi zapierdalasz do niego na wycieraczkę się wysrać ponownie.

A Odyńca szkoda w chuj. Może trochę za mocno pojechał, ale biorąc okoliczności to nawet za lekko.
A tłumaczenie przejdzie do historii Cohones.
Rykłem na cały głos w robocie :pociesznymirek:
 
No spinamy się, bo znamy się już tyle lat.

Ty to jesteś przedupny. Zawsze to samo. Narobisz zamieszania w chuj, a potem Panowie nie spinamy się.

Równie dobrze możesz sąsiadowi się wysrać na wycieraczkę przed drzwiami, a gdy ten oburzony chce Ci rozjebać łeb, to Ty do niego ze stockim spokojem, stojąc nad tym gównem: ale sąsiedzie, po co te nerwy, zobacz jaki piękny poranek!
Po czym oczywiście zostawiając nasrane przed drzwiami odchodzisz i jak tylko się trochę sąsiad uspokoi zapierdalasz do niego na wycieraczkę się wysrać ponownie.

A Odyńca szkoda w chuj. Może trochę za mocno pojechał, ale biorąc okoliczności to nawet za lekko.
A tłumaczenie przejdzie do historii Cohones.
Rykłem na cały głos w robocie :pociesznymirek:
:mamedwhat:

Napisałem 2 posty po których zaczęło się pisanie o multikontach itp
:DC:
E78DECE4-5109-4E04-B405-69EDCF1E8E74.jpeg
42C9A1DE-09F2-4998-96C8-121B0D87B227.jpeg



Torpedo i kto tu zrobił zamieszanie ?
:travolta:
 
Jak zawsze ty.
Szkoda już nawet czasu na dyskusje z tobą. Nie chce mi się nawet przytaczać kolejny raz kilku stron tego gówna.
Wiesz ze mam racje dlatego nie będziesz prowadzić dalszej dyskusji.
Ja tam zamieszania nie zrobilem bo skomentowałem tylko Conora nawet bez nawiązywania do freakow itp.
:neildegrassewhoa:
Zamieszanie i gowno jak to napisałeś zrobili inni na wycieraczkę w tym temacie.
:fjedzia:
 
Wiesz ze mam racje dlatego nie będziesz prowadzić dalszej dyskusji.
Ja tam zamieszania nie zrobilem bo skomentowałem tylko Conora nawet bez nawiązywania do freakow itp.
:neildegrassewhoa:
Zamieszanie i gowno jak to napisałeś zrobili inni na wycieraczkę w tym temacie.
:fjedzia:
Tylko dziś trochę, bo serio nie chce mi się babrać w tym gównie
Po takim występie i stypie na konferencjach pewnie mu podziękowali.

Niestety ale #new
:jon:

to będzie stypoera w ciezkiej

No ale stary, gość był mega nudny.

Chciałbym ale Cyril to stypo technik szachista z warunkami fizycznymi i umiejętnościami.

team Francis ale czarno to widze :awesome:

Bo jest stypiarą, daje nudne walki kończące się z reguły decyzja i nie robi dymów.

I prawdziwa perełka na koniec
Ja już przestałem dyskutować na dłuższa mete, ktoś mi nie pasuje to daje ignore i chuj.
Niszcze czasami typów argumentami
:mjsmile:
 
Tylko dziś trochę, bo serio nie chce mi się babrać w tym gównie










I prawdziwa perełka na koniec

:mjsmile:
Napisałeś ze zrobiłem zamieszanie gdzie wiesz kto tak naprawdę je zrobił.
Dziwne w takim razie po co zacytowałes moje posty z innych tematów skoro piszemy o gownoburzy w temacie z Conorem.

:mamedwhat:

Dawaj posty z tematu z Conorem które według ciebie zaczęły zamieszanie.
 
Ty jesteś niepełnosprawny czy po prostu chcesz mnie wkurwić? Każdy w chuju ma pewnie że robiłbyś syf w jednym temacie.
Zacytowałem Ci (kolejny raz) co piszesz w tematach i jeszcze kurwa udajesz debila?
Nie pisz do mnie więcej.
:DC:

złość piękności szkodzi także się nie denerwuj
:beer:

miłego weekendu:wink:
 
Ja tych kamratów pierdolę, gościowi zmarła żona i go popierdoliło, zaczął się w mundur ubierać, a nigdy w wojsku nie był. Niech giną.

Idziemy tam zarabiać pieniądze, nie ma sentymentów.
 
  • Like
Reactions: osk
Powstał temat jeden z wielu, ale mam nadzieję że chociaż on coś wniesie. Jedyne co mnie zastanawia to to, że mowa tutaj tylko o 2 kontach. A gdzie mowa o tym całym ziomku? Ja wiem, że typ teraz siedzi cicho bo garuje po 1 z kartkówki z przyry, ale moim zdaniem również powinien się tutaj znaleźć
 
A nie łatwiej po prostu użyć opcji ignor? Bo to już są z igły widły, analfabeta Rozporek już zasługuje na bana prędzej ale w sumie to wisi mi to bo po prostu go ignoruję i wam też proponuję trochę dystansu. :damjan:
 
Panowie weekendzik się zaczyna, nic tylko korzystać z życia :bye:

życzę smacznej kawusi
:tysoncoffe:
 
Back
Top