Użytkownicy do bana

Proszę o zbanowanie na stałe użytkownika @99picks oraz @ZELAZNAREKA
Proszę również o jak najwięcej lajków i słów wsparcia aby moja petycja miała jak największą siłę przebicia. Nie wnosze o zbanowanie kont, wnosze o zbanowanie numerów IP. Jak wszyscy wiemy często numer IP telefonu jak i komputera jest inny.

Pozdrawiam.
W dzisiejszych czasach IP się szybko zmieniają. Bardzo rzadko ktoś ma już internet ze stałym IP, może na peryferiach miast i wsiach, gdzie duże sieci nie dochodzą.
 
Proszę o zbanowanie na stałe użytkownika @99picks oraz @ZELAZNAREKA
Proszę również o jak najwięcej lajków i słów wsparcia aby moja petycja miała jak największą siłę przebicia. Nie wnosze o zbanowanie kont, wnosze o zbanowanie numerów IP. Jak wszyscy wiemy często numer IP telefonu jak i komputera jest inny.

Pozdrawiam.

@99picks -> Jeszcze raz wrzucisz freaków do działu Newsy MMARocks, a pożegnamy się. Ludzie nie chcą tego czytać i masz odpowiedni dział do takich wpisów. @ZELAZNAREKA to samo tyczy się też Ciebie (z tego co rozumiem).

Zraportujcie wpisy, które będą traktować o freakach w dziale Newsy MMARocks. Załatwimy tę sprawę.
 
@99picks -> Jeszcze raz wrzucisz freaków do działu Newsy MMARocks, a pożegnamy się. Ludzie nie chcą tego czytać i masz odpowiedni dział do takich wpisów. @ZELAZNAREKA to samo tyczy się też Ciebie (z tego co rozumiem).

Zraportujcie wpisy, które będą traktować o freakach w dziale Newsy MMARocks. Załatwimy tę sprawę.
A gdzie niby wrzuciłem freakow do działu newsy mmarocks ?
 
A gdzie niby wrzuciłem freakow do działu newsy mmarocks ?

A o co wszystkim chodzi? Przepatrzyłem temat o McGregorze. Tam dałeś jedynie opinię o zawodniku MMA. Nawet jeśli byłaby to dyskusyjna opinia, użytkownicy mają ignora by to olać. Piszę natomiast na przyszłość. Nie wkurzaj już ludzi wpisami o freakach, gdzie o freakach nie ma ani słowa.
 
A o co wszystkim chodzi? Przepatrzyłem temat o McGregorze. Tam dałeś jedynie opinię o zawodniku MMA. Nawet jeśli byłaby to dyskusyjna opinia, użytkownicy mają ignora by to olać. Piszę natomiast na przyszłość. Nie wkurzaj już ludzi wpisami o freakach, gdzie o freakach nie ma ani słowa.
a oddacie nam Odyńca?

1633638782449.png
 
A o co wszystkim chodzi? Przepatrzyłem temat o McGregorze. Tam dałeś jedynie opinię o zawodniku MMA. Nawet jeśli byłaby to dyskusyjna opinia, użytkownicy mają ignora by to olać. Piszę natomiast na przyszłość. Nie wkurzaj już ludzi wpisami o freakach, gdzie o freakach nie ma ani słowa.
Mamy swój freak dział od tego ale niektórzy sami pisza w dziale z newsami o patogalach itp a później pierdola ze to my spamujemy tematy.
:DC:
 
@99picks -> Jeszcze raz wrzucisz freaków do działu Newsy MMARocks, a pożegnamy się. Ludzie nie chcą tego czytać i masz odpowiedni dział do takich wpisów. @ZELAZNAREKA to samo tyczy się też Ciebie (z tego co rozumiem).

Zraportujcie wpisy, które będą traktować o freakach w dziale Newsy MMARocks. Załatwimy tę sprawę.
Tutaj już się nie rozchodzi tylko o freaki. Cała działalność wyżej wymienionych użytkowników( którzy jak piszą i tak mają połowę forum w ignorach(na chuj siedzieć na forum w takim razie?).) jak i im podobnych jest bardzo irytująca dla 98% użytkowników tego forum. Tak dłużej być nie może.

Jak ktoś raz się zesra to śmierdzi, a tym bardziej nie chce ci się uprawiać slalomu w tematach jak jest zasrany rozmową rodem z messengera 2 użytkowników na temat dupy Maryny bo wiedzą, że sama ich obecność po prostu wkurwia, taką renomę sobie wyrobili. Ale to już nie jest problem większości, pora wyeliminować mniejszość która nic nie wnosi, a wręcz zniszczyła całkowicie jakąkolwiek renomę tego miejsca.
 
Polecial za jeden z piekniejszych episodow wrzuconych przez ostatni czas, powiedzial co myslal i niestety zostal wyjeb......

#odyniec to byl zaszczyt przeczytac ten post przed usunieciem :D

Moze ktos ma screena ale pewnie grozi banem...... :D

No to napisz co powiedział i w jakim temacie. Krótka parafraza wystarczy.
 
Panowie znamy się na tym forum już tyle lat, nie ma co się spinać.

piateczek dzisiaj, fajne gale się szykują wiec nic tylko korzystać z życia.

A odyniec pewnie dostał bana tylko na pare dni wiec już tak nie rozpatrzajcie,zaniedlugo wróci :wink:

Życzę wszystkim smacznej kawusi i udanego weekendu
:tysoncoffe::beer:
 
Back
Top