Tyson Fury vs Oleksandr Usyk – wyniki gali boksu z Arabii Saudyjskiej

Ja oglądam na vipleague po angielsku i dobrze śmiga.
Wiem, też patrzyłem wszystkie strony, które znam i w domu nie byłoby problemu, ale mam za słabego neta tutaj, więc muszę ręcznie wybrać niższą jakość niż HD, czyli ta jedyna dostępna. I uj, nigdzie nie ma.
Problemy pierwszego świata kurła.
 
Dobra, ogarnąłem cudzego neta i działa. :frankapprove:

Zostały 4 walki do ME, oby się faktycznie wyrobili ze startem ok. północy. Jak znów zrobią te popieprzone koncerty i galę do 3 nad ranem, to mnie krew zaleje. :pudziaonicbyniedao:
 
Czarnuch gołin dałn :bye:
Białas nawet się nie spocił :dance:
Wahab... (23-1) miał bumobij z Nigerii, mieszkający w Ghanie...

Ostatni rywale...
(17-3-1) (#171. BoxRec) bumobij z Nigerii
(13-2-1) (#202.) L na pkt Anglik
(12-10-1) (#714.!!!) Nr 21 w Tanzaniii
(9-2-1) walki tylko w Afryce...
(0-2)

Walczył tylko w Ghanie i Nigerii, a jedyny wcześniej wypad do Anglii skończył się porażką...

Rekord hodowany chyba tylko na tą galę... no i pewnie muzułmanin, co też się liczyło na galę u Saudów...
 
Wahab... (23-1) miał bumobij z Nigerii, mieszkający w Ghanie...

Ostatni rywale...
(17-3-1) (#171. BoxRec) bumobij z Nigerii
(13-2-1) (#202.) L na pkt Anglik
(12-10-1) (#714.!!!) Nr 21 w Tanzaniii
(9-2-1) walki tylko w Afryce...
(0-2)

Walczył tylko w Ghanie i Nigerii, a jedyny wcześniej wypad do Anglii skończył się porażką...

Rekord hodowany chyba tylko na tą galę... no i pewnie muzułmanin, co też się liczyło na galę u Saudów...
Sugerujesz, że zawodnik nr 21 w rankingu swojej wagi w Tanzanii jest słaby? :roberteyeblinking:
 
To teraz pewnie młody Itauma ubija Niemca z Kazachstanu... z nabitymi rekordem który to przegrał już 2 razy z Schwarzem (7, 6 r) którego to Tyson wykończył w 2 rundy...
 
Ta akcja w narożniku Niemca między rundami trochę na ciepłą wyglądała.

Itauma w ucho ładnie odciął typa
 

Na chuj oni takie missmatche robia!? :boystop:

Ostatni rywale tego bumobija Ilji (25-3) od Itaumy... mają rekordy

(10-22) (#795. BoxRec) ostatnio 1-12...
(7-3) (#219.) porażka na pkt! z Albańczykiem! który to dostał KO3 od Schwarza...
(19-13) ostatnio 1-10... wszystko przez KO!
(12-28-1)
(14-20-1)

Rekord nabity jak autokar do Lichenia i 3 wpadkami, a dla takiego młodego talentu jak Moses chyba tylko do nabicia rekordu kolejnych nokutów...

A swoją drogą Siwy by mógł swój u Saudów sprzedać...
 
Ja pamiętam i jego walkę ze wspomnianym Tysonem.
To ja powiem że pamiętam jego walke (tą zremisowaną) z Holyfieldem, była to prawdopodobnie pierwsza walką bokserska jaką obejrzałem. Młody szczyl który przysiadał sie z ojcem przed telewizorem, będąc ciekawym co on takiego tam ogląda
 
Back
Top