Tyson Fury vs Francis Ngannou – wyniki gali "Battle Of The Baddest"

Ja pierdole, we are ready od 23.10. I co chwile jakiś ekran, co to za gówno XD W tym czasie oczekiwania to już by Fury zdążył tego modela od pidżam znokautować cztery razy.
Coś pięknego. 5 minut temu mówili, że za minutę zaczynamy ceremonię otwarcia :juanlaugh:Może u Arabów inaczej liczy się czas
 
Robią taki wstęp jakby to walczyli najlepsi bokserzy w historii z rekordem po 50-0. Ceremonia otwarcia może być kilka razy dłuższa niż sama walka
Przecież mówili że walczą w walce wieczoru największy puncher (prime Mike Tyson) vs Najlepszy, Największy (prime Ali);:bye::lol: a tacy jak Bowe, Lewis, Holmes prime nie załapali się nawet na kartę gali :boss:
 
Coś pięknego. 5 minut temu mówili, że za minutę zaczynamy ceremonię otwarcia :juanlaugh:Może u Arabów inaczej liczy się czas
Dobra oglądaj ! kurwa a nie wszczy sikacie Pa jak sie robi najwieksze gale na świecie w srodku pustyni w zbudowanej hali w dwa miechy^^ Cały swiat przyjechal i ogląda^^

Ring wyjeżdza spoda ziemi - zaejbiste to^^^
 
Spokojnie. Jeszcze tylko 30 minut rapsów przed walką i zaczną wychodzić do ringu. Przecież to jest jakaś farsa.
 
To już studio podczas KSW lepsze. Przynajmniej można się pośmiać z pijanego Matteo Boralho..
 
Dobra oglądaj ! kurwa a nie wszczy sikacie Pa jak sie robi najwieksze gale na świecie w srodku pustyni w zbudowanej hali w dwa miechy^^ Cały swiat przyjechal i ogląda^^

Ring wyjeżdza spoda ziemi - zaejbiste to^^^
Ja już oglądałem największą galę w historii świata czyli KSW na Narodowym :bye:. Także nic mnie już nie zaskoczy.
 
Co jest kurwa z tą walka? Będzie czy nie będzie do chuja pana?
Będzie ale daj pan się wykazać artystom... :confused: :lol: a jak był rap to już myślałem że to Francis wychodzi rapując (bo miałem tylko dźwięk) a pisałem na Cohones...
 
Becky G. tylko jakoś mocno zasłonięta...
Ale nagrała 5 lat temu piosenkę i znaczącym tytule "Sin Pijama" +2 mld na YT... stąd pewnie jej udział na gali z Francisem...


PS. Kto będzie zapalał znicz na tej ceremonii otwarcia... mają koledzy propozycję :lol:
 
Last edited:
Back
Top