Tyson Fury nokautuje Schwarza w 2 rundzie i śpiewa piosenkę dla żony (WIDEO)

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Tyson Fury nokautuje Schwarza w 2 rundzie i śpiewa piosenkę dla żony (WIDEO)



Jeden z najlepszych bokserów w historii wagi ciężkiej, Tyson Fury (28-0-1, 20 KO) nie miał najmniejszych problemów z niepokonanym do tej pory Tomem Schwarz`em (24-1, 16 KO) podczas wczorajszej walki w Las Vegas.


"Król Cyganów" od pierwszych momentów walki całkowicie zdominował Niemca ośmieszając go swoją niesamowitą obroną i efektownymi unikami po których celnymi seriami trafiał swojego przeciwnika.


30-letni Fury który do ringu wszedł w stroju Apollo Creeda nie chciał marnować swojego czasu bo już w drugiej rundzie walki podkręcił tempo i po pięknej kombinacji posłał Schwarza na deski. Niemiec był w stanie wstać ale nie przetrwał kolejnej nawałnicy ciosów w trakcie której jego narożnik rzucił ręcznik na deski.










Po wygranej walce, Tyson Fury po raz kolejny postanowił pokazać światu swój muzyczny talent kiedy prosto z ringu zaśpiewał razem z tłumem fanów piosenkę zespołu Aerosmith "I don’t want to miss a thing" dedykując ją swojej żonie.




Według ESPN, Tyson Fury otrzyma za walkę 1 milion dolarów oraz dodatkowe 12,5 miliona dzięki umowie pomiędzy Top Rank Boxing a ESPN. Jego przeciwnik Schwarz miał zagwarantowane w kontrakcie 250 000 dolarów.
https://www.mmarocks.pl/boks/tyson-...-w-2-rundzie-i-spiewa-piosenke-dla-zony-wideo
 
Ciekawe ilu takich bumów jeszcze Fury obije przed rewanżem z Wilderem.
 
Fury po latach ćpania i chlania porobił Wildera, łatwo wywnioskować. Ruiza i AJ-a robi z palcem w dupie.
W sporcie rzadko kiedy cokolwiek dodaje się jak w matematyce, więc byłbym ostrożny z tym palcem w dupie :). Patrzę teraz na rekord i widzę, że remis z Wilderem. Walka wyrównana, czy wałek?
 
W sporcie rzadko kiedy cokolwiek dodaje się jak w matematyce, więc byłbym ostrożny z tym palcem w dupie :). Patrzę teraz na rekord i widzę, że remis z Wilderem. Walka wyrównana, czy wałek?
Fury wygrał 9/10 rund, ale dwa razy leżał w tym raz wydawało się że po walce. Mimo wszystko nie wiem jak można tam znaleźć tyle pkt dla Wildera.
 
Fury wygrał 9/10 rund, ale dwa razy leżał w tym raz wydawało się że po walce. Mimo wszystko nie wiem jak można tam znaleźć tyle pkt dla Wildera.
Takie pierdolenie, wiekszosc rund wyrownanych, spokojnie mozna bylo dac remis, a ogladajac na zywo tym bardziej (ja na zywo punktowalem Wildera). Furry te punkty u Ciebie zyskal chyba charyzma, tancem i usmieszkami.
 
Walka tylko do rekordu. Czekam na rewanż z Wilderem (tylko on chyba może poważnie zagrozić Tysonowi)
 
@Zaraza

Ta, jasne.

http://www.mmadecisions.com/decision/9615/Tyson-Fury-vs-Deontay-Wilder

IMO i ten remis był trochę naciągany. Dla mnie ta walka była na korzyść Fury'ego. Naprawdę mega zawodnik : )
 
Porobil jak mlodego. Prawdziwa szkola boksu w wykonaniu Fury'ego. Szacunek dla Shwarz'a za wziecie tej mega trudnej walki.
 
(tylko on chyba może poważnie zagrozić Tysonowi)

szpilka_art92.jpg
 
Tyson Fury - Krol Cyganow, muzyk, komik, najlepszy bokser wagi ciezkiej, ale przede wszystkim - katolik. hwdp hejterom, hasztag.
 
Fury wygrał 9/10 rund, ale dwa razy leżał w tym raz wydawało się że po walce. Mimo wszystko nie wiem jak można tam znaleźć tyle pkt dla Wildera.
W boksie po nokdaunie trzeba wstać na 10 czy można wstawać tak długo jak sędzia pozwoli ? Bo po drugim Fury nie wstał na 10 (tak tylko mówię) :fjedzia:
 
W boksie po nokdaunie trzeba wstać na 10 czy można wstawać tak długo jak sędzia pozwoli ? Bo po drugim Fury nie wstał na 10 (tak tylko mówię) :fjedzia:
To jest kwestia sędziego, każdy inaczej liczy. Takich przypadków było mnóstwo, czasem w ogóle nie liczy tylko kończy walkę, czasem liczy za długo, a potem jeszcze odsyła do narożnika na kolejne sekundy.
 
W boksie po nokdaunie trzeba wstać na 10 czy można wstawać tak długo jak sędzia pozwoli ? Bo po drugim Fury nie wstał na 10 (tak tylko mówię) :fjedzia:

Jezeli sedzia wyliczy Cie do 10 to pojedynek sie konczy. Widzialem rowniez przypadki gdzie osoby wstajace na 9 byly poddawane przez sedziego pomimo tego, ze w mojej ocenie byly zdatne do walki. Duzo zalezy od niego i jego interpretacji Twojego stanu. Moze uznac, ze nie nadajesz sie do kontynuowania pojedynku i przerwac go bez liczenia. Dlatego jezeli jestes bokserem i ladujesz na dechach powinies zrobic wszystko co mozesz by udowonic sedziemu, ze jest z Toba ok. Wstac max na 8, podniesc rekawice jak poprosi, zareagowac na czesta komende podejscia do niego od razu i z usmiechem na twarzy. Kwestia samej dlugosci liczenia jest rowniez troche w gestii sedziego. Jezeli sie nie myle kiedys liczenie do 10 mialo trwac 10 sekund. Natomiast teraz jest to ponownie zalezne od sedziego. Zdarzy sie taki ktory bedzie liczyl troche wolniej oraz taki ktory bedzie liczyl relatywnie szybciej.
 
Jezeli sedzia wyliczy Cie do 10 to pojedynek sie konczy. Widzialem rowniez przypadki gdzie osoby wstajace na 9 byly poddawane przez sedziego pomimo tego, ze w mojej ocenie byly zdatne do walki. Duzo zalezy od niego i jego interpretacji Twojego stanu. Moze uznac, ze nie nadajesz sie do kontynuowania pojedynku i przerwac go bez liczenia. Dlatego jezeli jestes bokserem i ladujesz na dechach powinies zrobic wszystko co mozesz by udowonic sedziemu, ze jest z Toba ok. Wstac max na 8, podniesc rekawice jak poprosi, zareagowac na czesta komende podejscia do niego od razu i z usmiechem na twarzy. Kwestia samej dlugosci liczenia jest rowniez troche w gestii sedziego. Jezeli sie nie myle kiedys liczenie do 10 mialo trwac 10 sekund. Natomiast teraz jest to ponownie zalezne od sedziego. Zdarzy sie taki ktory bedzie liczyl troche wolniej oraz taki ktory bedzie liczyl relatywnie szybciej.
No właśnie, warto policzyć ile Fury wstawał po 2 nokdaunie, ale co mi tam ?
 
Juz to niektore osoby zrobily. Tutaj przykladowy link



Ja nie doszukiwalbym sie tutaj kontrowersji. Fury byl ewidentnie gotowy do walki. Wilder mial praktycznie cala runde na wykonczenie go, a wiemy jak sie ona potoczyla dalej. Byly nawet momenty w ktorych Tyson chowal rece za plecami i skarcil Deontaya mocna seria.
 
Back
Top