Konkurs! Typer na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

@duubertowa @Moooniaa - jest szansa zaspokoić feministyczną,ciemną część Waszej natury i rozjebać większość facetów w ich futbolowej świątyni. Bo ci tutaj chyba się chuja znają (myślą że Polska przegra z Ukrainą). Typer jest Wasz
Macie szansę na podium. Oczywiście za mną, bo Mystic się nie wzięło z niczego :werdum:
 
@duubertowa @Moooniaa - jest szansa zaspokoić feministyczną,ciemną część Waszej natury i rozjebać większość facetów w ich futbolowej świątyni. Bo ci tutaj chyba się chuja znają (myślą że Polska przegra z Ukrainą). Typer jest Wasz
Macie szansę na podium. Oczywiście za mną, bo Mystic się nie wzięło z niczego :werdum:
Przeciez Dubertowa bierze udzial.
BTW, ja bede pierwszy, bo umiem rozdzielic chlodna kalkulacje w bukmacherce od kierowania sie sercem :D
 
@duubertowa @Moooniaa - jest szansa zaspokoić feministyczną,ciemną część Waszej natury i rozjebać większość facetów w ich futbolowej świątyni. Bo ci tutaj chyba się chuja znają (myślą że Polska przegra z Ukrainą). Typer jest Wasz
Macie szansę na podium. Oczywiście za mną, bo Mystic się nie wzięło z niczego :werdum:

Zgłosiłam się na pierwszej stronie :D typera pewnie nie rozbiję, ale może chociaż ostatnia nie będę:werdum:

PS. Polska zremisuje z Ukrainą ;)
 
Wprawdzie to wbrew duchowi rywalizacji, ale zdradzę Wam pewexa:
Polska - Irlandia Płn. 2:0 (0:0)
Milik '73 z wolnego i Lewy '87 z karnego po faulach na Grosiku, który wejdzie w 67 .minucie na zmęczonych Iroli. Rywale skończą w dziewiątkę
 
Wprawdzie to wbrew duchowi rywalizacji, ale zdradzę Wam pewexa:
Polska - Irlandia Płn. 2:0 (0:0)
Milik '73 z wolnego i Lewy '87 z karnego po faulach na Grosiku, który wejdzie w 67 .minucie na zmęczonych Iroli. Rywale skończą w dziewiątkę

Oho ! Ktoś tu chyba mecz sobie kupił !
Policja? Proszę przyjechać na Cohones..
 
comment_ZQCHzViQIN7ooq3qvXyDgdtcsHspyOt6,w400.jpg
 
No tak, ode mnie kumple na AE w Poznaniu mogli zawsze liczyć na dostawy fajek spod białoruskiej granicy :mamed:

Białorusin Andrei ( bądź Kacap, tak jest bardziej znany na roku) też kiedyś przywiózł bimber, tylko białoruski. Pierwszy raz w życiu czułam, żeby coś waliło koniem bardziej niż samo zwierze...
 
Białorusin Andrei ( bądź Kacap, tak jest bardziej znany na roku) też kiedyś przywiózł bimber, tylko białoruski. Pierwszy raz w życiu czułam, żeby coś waliło koniem bardziej niż samo zwierze...
U mnie na roku był Ukrainiec z matki Rosjanki. Telepało go zawsze ze strachu przed każdym kolosem z matmy. Wtedy walił setkę swego bimbru i jak nowo narodzony wchodził zaliczać na 4-4,5 :mamed:
 
Back
Top