Konkurs! Typer na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

ruscy dali dupy ogolnie dziś 0 pkt
0_0_1151929647_dali_dupy_przez_dawid199033_middle.jpg
 
Dzisiejsza kolejka poszła słabo, nikt nie obstawił dokładnych wyników meczów Rosja-Walia i Słowacja-Anglia.
 
@Gienek
M.M - 26 pkt (miał 25, trafił Walię za 1 punkt)
JanuszWanZant - 25 pkt (miał 23, trafił dwa mecze po 1 punkcie)

Chyba tylko to.
@zoom jak będę miał chwile to wygrzebie twoje typowania wszystkie i sprawdzimy czy nie powinieneś mieć 1 punktu więcej, ale to pewnie koło środy dopiero. Jutro knajpuje po robocie na Polska -Ukraina i Chorwacja - Hiszpania :)
 
@Gienek
M.M - 26 pkt (miał 25, trafił Walię za 1 punkt)
JanuszWanZant - 25 pkt (miał 23, trafił dwa mecze po 1 punkcie)

Chyba tylko to.
@zoom jak będę miał chwile to wygrzebie twoje typowania wszystkie i sprawdzimy czy nie powinieneś mieć 1 punktu więcej, ale to pewnie koło środy dopiero. Jutro knajpuje po robocie na Polska -Ukraina i Chorwacja - Hiszpania :)
A jak typował JanuszWanZant możesz przekleić typ ?
Dobra już mam
 
@Gienek weź wykreśl mnie z listy typujących. Sorki za zawracanie gitary, bo trochę się namęczyłeś przy zliczaniu punktów, ale wpadło duże zlecenie w robocie i nie bardzo będę miał czas śledzić mecze i typować. Z góry dzięki i szacun za wkład w zabawę a pozostałym uczestnikom życzę powodzenia!
 
Last edited:
Arlovski :) Poza tym Chorwatów trafił tylko Janusz i to od razu za trzy punkty. Ogólnie ścisk w czołówce się zrobił straszny. Dobrze, będą emocje!
 
Też troszkę zaganiany jestem ale tak na szybko, jakbym coś źle wklepał to dajcie znać:

Tabela za wczoraj:
30 pkt. @JanuszWanZant , @M.M , @rash
29 pkt. @Arlovski , @kusido , @Visu
28 pkt. @Tar-Ellendil
26 pkt. @Dundy , @zoom
25 pkt. @Mnichu
24 pkt. @dssport , @gratch , @PaweLisu999
23 pkt. @duubertowa , @VoRaNeK , @zychal
22 pkt. @Gaara , @J-Son , @Moooniaa , @MysticBęben , @qFel
21 pkt. @Mr. Dirtytalk , @yonigga
20 pkt. @KalasznikowMac , @Khebabib , @respect
19 pkt. @tichon , @Zordon
18 pkt. @mat01 , @MMAkłowicz
17 pkt. @messifc , @vaicavalo
16 pkt. @Ian
14 pkt. @allan77 , @sawciu
 
Back
Top