Konkurs! Typer LV BET (STYCZEŃ): Obstawiaj walki i wygrywaj pieniądze!

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks


Już dziś ruszamy z Typerem LV BET, w którym do wygrania będzie 600 zł w formie bonusów na konto!

Typer trwa cały miesiąc i obejmuje 3 gale:
  • UFC 220: Miocic vs. Ngannou - 20 stycznia
  • UFC on Fox: Jacaré vs. Brunson 2 - 27 stycznia
  • UFC Fight Night: Machida vs. Anders - 3 lutego

Typujemy wybrane zestawienia, a zabawa ma charakter rankingowy. Za poprawnie wytypowane zestawienie, otrzymamy trzy punkty. Za poprawnie wytypowaną metodę skończenia otrzymamy jeden punkt*. Po ostatniej gali w miesiącu, sześć osób z największą ilością punktów otrzyma po 200/150/100/50/50/50 zł na swoje konto na LVbet.pl.


Zestawienia, które typujemy z UFC 220:

Stipe Miocic (c) vs. Francis Ngannou
Daniel Cormier vs. Volkan Oezdemir
Thomas Almeida vs. Rob Font
Islam Makhachev vs. Gleison Tibau
Gian Villante vs. Francimar Barroso


WARUNKI UCZESTNICTWA: Na każdej gali trzeba będzie też obstawić jeden z wybranych pojedynków za kwotę minimum 10 zł (singiel lub combi). Weryfikacja wpłaty 10 zł co galę na jedno z zestawień biorących udział w zabawie, nastąpi już bezpośrednio w systemie u bukmachera. Czyli jeśli ktoś znajdzie się w szczęśliwej szóstce, ale nie wpłacał 10 zł na na wybrane zestawienie, nie otrzyma bonusu. Obrót nagrody to: 3x po kursie 1.75.



*Punkt przy poprawnej metodzie skończenia, aktywuje się tylko jeśli również zawodnik był poprawnie wytypowany. W przypadku remisów, dogrywka będzie miała miejsce na UFC 221: Rockhold vs. Romero.
 
Stipe Miocic (c) vs. Francis Ngannou KO
Daniel Cormier SUB
vs. Volkan Oezdemir
Thomas Almeida KO vs. Rob Font
Islam Makhachev DEC vs. Gleison Tibau
Gian Villante KO vs. Francimar Barroso
 
Last edited by a moderator:
WARUNKI UCZESTNICTWA: Na każdej gali trzeba będzie też obstawić jeden z wybranych pojedynków za kwotę minimum 10 zł (singiel lub combi). Weryfikacja wpłaty 10 zł co galę na jedno z zestawień biorących udział w zabawie, nastąpi już bezpośrednio w systemie u bukmachera. Czyli jeśli ktoś znajdzie się w szczęśliwej szóstce, ale nie wpłacał 10 zł na na wybrane zestawienie, nie otrzyma bonusu. Obrót nagrody to: 3x po kursie 1.75.
@Cloud Pytanko - czy grajac za bonus z poprzedniej edycji spelniam warunki obowiazkowego zakladu za 10 PLN czy musza to byc faktyczne hajsy?
 
@Cloud Pytanko - czy grajac za bonus z poprzedniej edycji spelniam warunki obowiazkowego zakladu za 10 PLN czy musza to byc faktyczne hajsy?

To jest nowy konkurs, obracać pewnie możesz bonusem dla bonusa, ale wypadałoby wpłacić tę dyszkę :)
 
Panowie, ostatnia szansa! Mało uczestników. KASA GWARANTOWANA. TO JUŻ SIĘ KAMERUJE!!! :D
 
Ja się spłukałem do zera przez jebanego Lamasa, który dostał w pice od Emetta :no no:
W tej edycji nie mam czasu nic wpłacić.
 
Ngannou KO
Cormier TKO
Almeida TKO
Makhachev decyzja
Villante KO

Tomasz, dobrze pamiętam, że jeśli obstawiłem wygraną z bonusu, to nie muszę wpłacać własnych hajsów? @Cloud
 
Miocic, KO
DC, poddanie
Almeida, decyzja
Makachev, decyzja
Villante, KO/TKO
 
Jak można przegapić :D Wchodzisz na Cohones, wchodzisz do Zakładów Bukmacherskich i sprawdzasz tematy:

Untitled-2.jpg
 
chyba dobrze policzyłem ( chyba :wink:)

ninja - 9 pkt
Wolf - 12 pkt
sawciu - 13 pkt
99picks - 4 pkt
Puczi - 10 pkt
michi972 - 10 pkt
stfu - 12 pkt
 
ninja: 3+4+4+4+0+4+4= 23
kapitanameryka: 3+4+4+4+0+3+4= 22
michi972: 3+4+3+4+0+4+4= 22
Puczi: 4+4+3+4+0+3+4= 22
Kakadu90: 3+4+4+4+0+3+4= 22
JanuszWanZant: 3+4+4+4+0+3+4= 22
stfu: 3+4+4+4+0+3+4= 22
DanielGarcia: 3+4+4+4+0+0+4= 19
Fighter90: 3+4+4+4+0+0+4= 19
kapusta: 3+4+4+0+0+4+3= 18
Wolf: 3+3+4+4+0+0+4= 18
HeyPussyRUstillThere: 3+4+3+0+0+3+4= 17
phenomen: 3+4+4+0+0+4+0= 15
Wolek: 0+0+4+4+0+4+0= 12
husarz: 0+4+0+0+0+4+0= 8
Vat: 0+3+4+0+0+0+0= 7
 
Back
Top