Typer LV BET: Podsumowanie kolejki + gala UFC on Fox 26

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
lvbet_typer.jpg


Za nami pierwsza kolejka Typera LV BET! w którym do wygrania będzie 600 zł w formie bonusów na konto!


Poniżej punktacja:

d22d.jpg


Zostało nam jeszcze od wytpowania dwie gale:


  • UFC on Fox: Lawler vs. dos Anjos - 16 grudnia
  • UFC 219: Cyborg vs. Holm - 30 grudnia


Typujemy wybrane zestawienia, a zabawa ma charakter rankingowy. Za poprawnie wytypowane zestawienie, otrzymamy trzy punkty. Za poprawnie wytypowaną metodę skończenia otrzymamy jeden punkt. Po ostatniej gali w miesiącu, sześć osób z największą ilością punktów otrzyma po 200/150/100/50/50/50 zł na swoje konto na LVbet.pl.

Zestawienia, które typujemy teraz to:


  • Robbie Lawler vs. Rafael dos Anjos
  • Ricardo Lamas vs. Josh Emmett
  • Santiago Ponzinibbio vs. Mike Perry
  • Glover Teixeira vs. Misha Cirkunov
  • Jan Błachowicz vs. Jared Cannonier
  • Tim Elliott vs. Pietro Menga
http://www.mmarocks.pl/zaklady-bukmacherskie/typer-lv-bet-podsumowanie-kolejki-gala-ufc-fox-26
 
Rafael dos Anjos decyzja
Ricardo Lamas TKO
Mike Perry decyzja
Glover Teixeira decyzja
Jan Błachowicz TKO
Tim Elliott decyzja
 
  • Robbie Lawler vs. Rafael dos Anjos; Rafael dos Anjos dec.
  • Ricardo Lamas vs. Josh Emmett; Ricardo Lamas KO
  • Santiago Ponzinibbio vs. Mike Perry; Santiago Ponzinibbio KO
  • Glover Teixeira vs. Misha Cirkunov; Glover Teixeira KO
  • Jan Błachowicz vs. Jared Cannonier; Jared Cannonier KO
  • Tim Elliott vs. Pietro Menga; Pietro Menga dec
 
@Cloud

Patrzę na tabelę i widzę @michi972 na pole position. Przecieram oczy, to samo. Myślę qrwa nie do wiary - LV Bet jest w zmowie z mmarocks. Wiedzą komu dać bonusa, żeby im oddał z nawiązką. Pomyślałem sprawdzę, bo yebie spiskiem jak stąd do tamtąd.

Typy Michiego sprzed gali to(odsyłam do poprzedniego tematu):
Ortega SUB
Knight SUB
Moraes DEC
Holtzman DEC
Morales DEC
Dvalishvili DEC

Jak na moje to jest pieprzone 11 pkt, proszę nas tu nie oszukiwać w biały dzień, bo zaraz wypuszczę yebitny grzyb atomowy :bomb:

Przy okazji @michi972 bez urazy. To nie żaden osobisty podjazd, ale to było naprawdę niewiarygodne. Kto jak kto, ale nie Ty :friends:
 
@Cloud

Patrzę na tabelę i widzę @michi972 na pole position. Przecieram oczy, to samo. Myślę qrwa nie do wiary - LV Bet jest w zmowie z mmarocks. Wiedzą komu dać bonusa, żeby im oddał z nawiązką. Pomyślałem sprawdzę, bo yebie spiskiem jak stąd do tamtąd.

Typy Michiego sprzed gali to(odsyłam do poprzedniego tematu):
Ortega SUB
Knight SUB
Moraes DEC
Holtzman DEC
Morales DEC
Dvalishvili DEC

Jak na moje to jest pieprzone 11 pkt, proszę nas tu nie oszukiwać w biały dzień, bo zaraz wypuszczę yebitny grzyb atomowy :bomb:

Przy okazji @michi972 bez urazy. To nie żaden osobisty podjazd, ale to było naprawdę niewiarygodne. Kto jak kto, ale nie Ty :friends:
Nie wybaczam ::fu::
poważnie
 
@Cloud

Patrzę na tabelę i widzę @michi972 na pole position. Przecieram oczy, to samo. Myślę qrwa nie do wiary - LV Bet jest w zmowie z mmarocks. Wiedzą komu dać bonusa, żeby im oddał z nawiązką. Pomyślałem sprawdzę, bo yebie spiskiem jak stąd do tamtąd.

Typy Michiego sprzed gali to(odsyłam do poprzedniego tematu):
Ortega SUB
Knight SUB
Moraes DEC
Holtzman DEC
Morales DEC
Dvalishvili DEC

Jak na moje to jest pieprzone 11 pkt, proszę nas tu nie oszukiwać w biały dzień, bo zaraz wypuszczę yebitny grzyb atomowy :bomb:

Przy okazji @michi972 bez urazy. To nie żaden osobisty podjazd, ale to było naprawdę niewiarygodne. Kto jak kto, ale nie Ty :friends:

Mam nawet zapisane podliczenie:
Michi972 - 14 pkt

Ortega SUB 4
Knight SUB 0
Moraes DEC 3
Holtzman DEC 4
Morales DEC 3
Dvalishvili DEC 0


Ewidentnie poje%#ł mi się Morales z Moraesem i przy chwilowym zaćmieniu dałem Michiemu 2x 3 pkt :/ Dzięki za sprostowanie!
 
Mam nawet zapisane podliczenie:
Michi972 - 14 pkt

Ortega SUB 4
Knight SUB 0
Moraes DEC 3
Holtzman DEC 4
Morales DEC 3
Dvalishvili DEC 0


Ewidentnie poje%#ł mi się Morales z Moraesem i przy chwilowym zaćmieniu dałem Michiemu 2x 3 pkt :/ Dzięki za sprostowanie!

Nie ma za co. Jeśli jeszcze kiedyś wyjdzie Ci, że @michi972 wygrał kolejkę to sprawdzaj to do skutku, aż wyjdzie że to nieprawda :facepalm:
 
Mam nawet zapisane podliczenie:
Michi972 - 14 pkt

Ortega SUB 4
Knight SUB 0
Moraes DEC 3
Holtzman DEC 4
Morales DEC 3
Dvalishvili DEC 0


Ewidentnie poje%#ł mi się Morales z Moraesem i przy chwilowym zaćmieniu dałem Michiemu 2x 3 pkt :/ Dzięki za sprostowanie!
Czyli co, jestem k#$% pierwszy?
:bleed:
 
RDA decyzja
Lamas decyzja
Ponzinibbio decyzja
Teixeira decyzja
Błachowicz decyzja
 
  • Rafael dos Anjos DEC
  • Ricardo Lamas SUB
  • Santiago Ponzinibbio DEC
  • Glover Teixeira KO
  • Jared Cannonier DEC
  • Tim Elliott DEC
 
Back
Top