Typer Euro 2021

Kurwa, myślałem, że karne nie wliczają się w wynik ::duszenie:::arielcry::płacz:

O kierwa, ja też, trochę dziwne...

Ja też .

0deb252130_.jpg
 
Trochę dziwny ten typer.
Pro tip na resztę turnieju - nie stawiajcie remisów w fazie pucharowej, bo przecież finalnie remisem nie może się skończyć. Ktoś musi wygrać.
 
GRANDE ITALIA ZROBI HISZPANOM Z DUPY SPAGHETTI AGLIO OGLIO PATATATTACINO

EDIT: Widze, że to temat tylko o typerze.. No nic, nie będę już przenosił xD
 
GRANDE ITALIA ZROBI HISZPANOM Z DUPY SPAGHETTI AGLIO OGLIO PATATATTACINO

EDIT: Widze, że to temat tylko o typerze.. No nic, nie będę już przenosił xD
Chyba że Hiszpanie wymeczą bułe jak wszystkie mecze na tym euro.
 
Trochę dziwny ten typer.
Pro tip na resztę turnieju - nie stawiajcie remisów w fazie pucharowej, bo przecież finalnie remisem nie może się skończyć. Ktoś musi wygrać.

No niestety.

IMO lepsze byłoby typowanie wyniku z uwzględnieniem tylko czasu podstawowego plus dogrywka, karne nie wliczone.
 
Ale gdybys trafił to by nie przeszkadzało... imo sam nie wiedziałem

Nie o to chodzi.
Nie skumałem że karne wlicza się do wyniku, oczywista oczywistość że nie obstawiałbym remisu
(który był po 120 minutach) :mamed:
 
Nie o to chodzi.
Nie skumałem że karne wlicza się do wyniku, oczywista oczywistość że nie obstawiałbym remisu
(który był po 120 minutach) :mamed:
Ja się zdziwiłem że mi wszedł wynik Hiszpanów... czyli wygrane w karnych to +1? :brainoverload:
 
Ja się zdziwiłem że mi wszedł wynik Hiszpanów... czyli wygrane w karnych to +1? :brainoverload:

Nie. Iloma karnymi dana drużyna wygra, tyle punktów Ci zaliczają. Ja typowałem 2:1 Hiszpania, Hiszpania wygrałą 4:2 w karnych, więc trzy punkty dostają Ci co typowali zwycięstwo Hiszpanii dwiema bramkami, pomimo iż w meczu był remis :wall: :crazy:
 
Ale gdybys trafił to by nie przeszkadzało... imo sam nie wiedziałem
Moim zdaniem taki system nie jest dobry (nie zwalam na to bo typowanie euro i tak zawaliłem stawiając na niektóre zespoły które całkowicie nie odpaliły) bo po prostu teraz zamiast typować w systemie 1 x 2. Typuje się tylko 1 2, co trochę zmniejsza różnorodność.
 
Moim zdaniem taki system nie jest dobry (nie zwalam na to bo typowanie euro i tak zawaliłem stawiając na niektóre zespoły które całkowicie nie odpaliły) bo po prostu teraz zamiast typować w systemie 1 x 2. Typuje się tylko 1 2, co trochę zmniejsza różnorodność.
Z jednej strony tak, ale jak teraz odpadają remisy to można bardziej ryzykować z wynikiem
 
Jak to się kurwa mogło stać :matt:
Jedyny wynik od wieków, który mógłby wlecieć jak komplecik czyli Dania 1-2 i go kurwa nie postawiłem :korwinstupid:.
 
Mi długi czas tak dobrze szło, w top 3 byłem, chwilę nawet top 1 i później jebło. Francja-Czechy, Anglia-niemiecka repka, Szkocja-Ukraina te mecze mnie pogrążyły.
 
Back
Top