Typer Cohones MŚ 2022

Gratulacje dla zwycięzcy!
Dziękuję.
To była fajna rywalizacja, jak zwykle zresztą.
@spontan, @pyrazgr :conorsalute:

@Cloud, z racji tego, że graliśmy za friko ( nad czym teraz ubolewam :płacz:) czy można umieścić mi pod nick'iem coś, co wyróżniałoby mnie jako obecnego i najbliższe cztery lata panującego Mistrza Świata. Wszak osiągnąłem coś, czego nie osiągnął nawet Pudzian :beczka:
 
Zagrałem to Maroko w meczu o brąz bo domyślałem się, że wszyscy postawią Chorwację i to była jedyna szansa na wygraną :)
Gratulacje dla wszystkich uczestników
 
Dziękuję.
To była fajna rywalizacja, jak zwykle zresztą.
@spontan, @pyrazgr :conorsalute:

@Cloud, z racji tego, że graliśmy za friko ( nad czym teraz ubolewam :płacz:) czy można umieścić mi pod nick'iem coś, co wyróżniałoby mnie jako obecnego i najbliższe cztery lata panującego Mistrza Świata. Wszak osiągnąłem coś, czego nie osiągnął nawet Pudzian :beczka:

Masz jakiś pomysł? Na razie roboczo dałem tak :D
 
Zagrałem to Maroko w meczu o brąz bo domyślałem się, że wszyscy postawią Chorwację i to była jedyna szansa na wygraną :)
Gratulacje dla wszystkich uczestników
Ten system "po karnych" wypacza rywalizację w fazie pucharowej. Zmniejsza szanse na dogonienie rywala. Zamiast 3 możliwych rezultatów są tylko 2. Można pomyśleć następnym razem żeby ustawić " po dogrywce" albo " do 90min" - wtedy dochodzi jeszcze remis. Nie znam się, nie wiem czy wogole nożna to zmieniać, ale byłby większy rozrzut z punktowaniem co mogłoby poskutkować większą atrakcyjnością w rywalizacji
 
Back
Top