Typer BetSafe (sezon XII) - UFC 189: McGregor vs. Mendes!

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks


Wraz z galą UFC 189 rusza nowy sezon Typera BetSafe, w którym do wygrania jest łącznie 600 zł!

XII sezon trwać będzie cały miesiąc i obejmować cztery galę: UFC 189, UFC Fight Night: Mir vs. Duffee, UFC Fight Night: Bisping vs. Leites oraz UFC on Fox: Dillashaw vs. Barao 2! W pierwszej kolejce wystarczy, że wytypujemy zwycięzców czterech pierwszych pojedynków ze strony mmanaliza.com oraz nakreślimy metodę ich skończenia (poddanie/nokaut/decyzja/remis/dyskwalifikacja). Na koniec wpłacamy 10 zł (lub więcej) na obojętnie który z zakładów, biorących udział w Typerze.

Za poprawnie wytypowane zestawienie otrzymamy trzy punkty. Za poprawnie wytypowaną metodę skończenia otrzymamy jeden punkt. Po ostatniej gali w miesiącu, pięć osób z największą ilością punktów otrzyma po 120 zł na swoje konto na BetSafe.com. Weryfikacja wpłaty 10 zł co galę na jedno z zestawień biorących udział w zabawie, nastąpi już bezpośrednio w systemie u bukmachera przy przelewie pieniędzy.
 
Last edited:
10zł wpłacamy na jeden zakład, czy liczyć się będzie, jeżeli łączna suma np. wpłat z 3 kuponów będzie wynosiła 10zł? :D
 
W sumie nikt jeszcze nie rozbijał sumy dziesięciu złotych na trzy kupony, dowiem się :D, ale jak coś to zrobimy dla Ciebie wyjątek :lol:.
 
Postawiłem na betsafe pieniądze na pojedynek wieczoru gali ufc189 przed ogłoszeniem nowej edycji konkursu. Czy ten bet możecie zaliczyć do XII Sezonu typera ?
 
@midern -> możesz rozłożyć kupon na mniejsze kwoty :), ale z tego co widzę to na razie masz tylko 4 zł. 6 zł, które postawiłeś na Brown + Howard to nie jest zestawienie z konkursu (no chyba, że cyknąłeś dodatkową kasę nie chwaląc się w temacie analiz).
 
@midern -> możesz rozłożyć kupon na mniejsze kwoty :), ale z tego co widzę to na razie masz tylko 4 zł. 6 zł, które postawiłeś na Brown + Howard to nie jest zestawienie z konkursu (no chyba, że cyknąłeś dodatkową kasę nie chwaląc się w temacie analiz).
Aaaa, okej. 10zł też musi iść tylko na pierwsze 4 walki z mmaanaliza. Więc na tej gali się rozpędziłem, nie liczcie mnie. Od następnej zagram za 10zł :D
 
Aaaa, okej. 10zł też musi iść tylko na pierwsze 4 walki z mmaanaliza. Więc na tej gali się rozpędziłem, nie liczcie mnie. Od następnej zagram za 10zł :D

Możesz dorzucić 6 zł na największego faworyta gali czyli Cody'ego Garbrandta, który został przez nas przeanalizowany i jest 'propsowany' przez większość forum. W ten sposób weźmiesz udział w zabawie i "teoretycznie" nie stracisz więcej pieniędzy. Mówię teoretycznie, bo wiadomo, w MMA underdog nawet największy może wygrać :). Your call :).
 
Możesz dorzucić 6 zł na największego faworyta gali czyli Cody'ego Garbrandta, który został przez nas przeanalizowany i jest 'propsowany' przez większość forum. W ten sposób weźmiesz udział w zabawie i "teoretycznie" nie stracisz więcej pieniędzy. Mówię teoretycznie, bo wiadomo, w MMA underdog nawet największy może wygrać :). Your call :).
Jak dołożę 6zł i przegram wszystko, to u mnie koniec z obstawianiem (brak fufu na koncie będzie) :D Także no tego, sory za zamieszanie, jak wyjdę na prostą to tu wrócę!
 
Jak dołożę 6zł i przegram wszystko, to u mnie koniec z obstawianiem (brak fufu na koncie będzie) :D Także no tego, sory za zamieszanie, jak wyjdę na prostą to tu wrócę!

Dobra. Dziś niesamowita promocja na Cohones. Dostaniesz cashback w przypadku przegranej Garbrandta. Twoje 6 zł więc albo do Ciebie wróci jako cashback, albo jako wygrana w postaci 6.78 zł ;).

:boss:
 
Dobra. Dziś niesamowita promocja na Cohones. Dostaniesz cashback w przypadku przegranej Garbrandta. Twoje 6 zł więc albo do Ciebie wróci jako cashback, albo jako wygrana w postaci 6.78 zł ;).

:boss:
Bank rozjebany:D stawki jak i scstunnera:D
 
Dobra. Dziś niesamowita promocja na Cohones. Dostaniesz cashback w przypadku przegranej Garbrandta. Twoje 6 zł więc albo do Ciebie wróci jako cashback, albo jako wygrana w postaci 6.78 zł ;).

:boss:
Tego się nie spodziewałem :beer:

pkjyuyaxcyjipvpoofewqybiggbngglobbdjfdapvqvqqazclsosqeunccrskuqrkigmlkknqifuhlhheqvrnvjgnahnkqufzlij
 
Back
Top