Twitter

G

Guest

Guest
Temat do dzielenia się wpisami z TT... śmieszne teksty, rozmowy zdj itp ;)

@mmarocks_news
@ksw_mma
@mmarocks_pl
@art_mazur
@martinksw
@jurasmma
@defthomas_mma
@kowalikpawel
@tjmarcinak
@mma_attack
@tomaszdrwal
@jakub_bijan
@p_pedziszewski
@ariannyceleste
@borysmankowski
@Olithompson_fit
 
zbel.png
 
Tak uważam tak... ponieważ często są fajne rozmowy i dużo newsów pochodzi z twitera i smieszne teksty kennediego czy innych można władować w jeden temat :)
 
A ja uwazam ze to dobry pomysł. Sam nie sledze twitterow, dopiero jak ktos powie ze warto na czyjs zajrzec to zagladam. I pewnie sporo osob ma tak samo.


W pierwszym poscie mozna by tez zrobic spis twitterow np. redaktorow mma-rocks i wazniejszych ludzi z branzy aby nie szukac :)
 
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)



4b69cf3c34d511e38dae22000ae81e0b_8.jpg




:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Dobry temat, ostatnio fajna rozmowa toczyła się między Dana a Tito, Shamrockiem i Couture.
 
wszystko i tak w newsach powinno ladowac, przeciez tam sie umieszcza 'brejking niusy', a to w sumie jedyne warte uwagi na twitterze, bez pijackich postow pewnych wlascicieli.
 
Jak ktoś na prawdę chce "śledzić co się dzieje w świecie MMA" albo nawet dla własnej satysfakcji to przecież sam usiądzie 15 minut i zacznie obserwować kilku ludzi. Za jakiś czas będzie obserwował coraz więcej osób i się rozrosnie wszystko. Wiem, ze internet to internet, ale nie trzeba podawać wsyzstkiego jak na tacy. Jak ktoś chce, to sam znajdzie.
 
no to wystarczy chwila, ja mam ponad 250 osob i to praktycznie z samego mma/sportu, czy to zawodnicy czy dziennikarze, ale wchodze najczesciej w trakcie gal czy jakichs dziwnych wydarzen.
 
Ja wejdę też podczas jakichś gal, albo jak na prawdę mi się nudzi (nawet przez fona w szkole) :D Co dziwne, dzisiaj zacząl mnie obserwować Tim Boetsch :-) Wchodzę też z ciekawości, co tam Martin odpisuje innym :D
 
Spoko midern, ale ja np nie mam ani facebooka, ani twittera, a tweety ciężko mi się czyta z mmafighting ( czasami ciężko się rozeznać kto którego tweeta piszę )
 
Jakoś daję radę :(



Nie no jakoś nie potrzebuję mieć tego typu portali.
 
Ja się wzbraniałem przed twitterem, ale w końcu założyłem. Martin mi nawet parę razy odpisał :)
 
nawet zeby do ludzi z grupy napisac czy cokolwiek sie dowiedziec, mam pacjenta takiego na kierunku, nie ma fb, potem sobie chodzi na cwiczenia ktore sa odwolane albo nie ogarnia notatek w ogole. nawet w takich celach warto miec konto. :C
 
kiedys nie bylo fb i twittera i na studia chodzilem jak trzeba, tutaj wystarczy tylko zadzwonić do kogoś.
 
Jeszcze tego brakowałoby, gdyby mnie "połowa" ludzi z roku maltretowała telefonami czy sms-ami typu "czy jutro są labki z X". FB to dobry sposób, aby mieć dostęp do wielu informacji i uzyskać kontakt ze wszystkimi, jednocześnie zachować większą prywatność, aniżeli pod numerem telefonu.



Pomysł podoba mi się. Czas reaktywować twitter.



https://twitter.com/mmammag
 
ja tam nigdy nie byłem kimś w roli skarbnika, czy przedowniczące grupy;) wystarczył jeden telefon. Nie oftopując nic nie mam do tych mediów, ale nie są mi potrzebne, więc przydałby sie taki temat.
 
@up



Nie trzeba być skarbnikiem czy przewodniczącym, aby dostawać telefony od ludzi z roku i słyszeć: "siema, czy to bedzie na kolokwium za miesiąc, chociaż nie mieliśmy tego jeszcze na ćwiczeniach...?" ;)
 
Spoko midern, ale ja np nie mam ani facebooka, ani twittera, a tweety ciężko mi się czyta z mmafighting ( czasami ciężko się rozeznać kto którego tweeta piszę )


Jak są jakieś ważniejsze tweety, czy jakaś dyskusja, to zazwyczaj ktoś je wstatwi czy do hyde, czy do newsów, czy nawet skóry. Załóż sobie Twittera, jak już mocno chcesz wszystko śledzić, prawdziwych danych nie musisz tam wpisywać (chyba, że będziesz tweetował co się dzieje w Twoim życiu każdego dnia, to wypadałoby podać) :D
 
midern najbardziej to mnie i tak interesują tweety z UFC i zawodnikami z tą organizacją związanych, po prostu fajnie by było mieć je w 1 miejscu.
 
http://www.tweeting-athletes.com/index.cfm?CatID=200



Tweety wiekszosci (moze nawet wszystkich) zawodnikow w jednym miejscu. Do mozliwosci rowniez wybranie innych dyscyplin sportowych ;).
 
Back
Top