Twitter o kompromitacji Błachowicza

KSW tez się dostało, chcąc nie chcąc, obnazyło to poziom tej organizacji, nie pomaga to wszystko w promocji na Wembley.
Wiele osób to oglądało, płacili za to, a dostali najgorszą reklame MMA
 
Akop powinien poczytać troszkę opini z całego świata ... mam na myśli opini ekspertów zawodników itp. Akop może warto poczytać coś innego niż wpisy gimnazjalistów na swoim FB ...
 
Przykro sie to czyta, ale jeszcze bardziej przykre jest to, ze naprawde ciezko z tymi opiniami polemizowac.
 
Ale czy te opinie, ta krytyka, ten hejt, jest bezpodstawny? Każdy widział co sobą zaprezentował. I to nie pierwszy raz. Gdyby był Amerykaninem to jego rodacy również by go krytykowali, gdyby był Niemcem byłoby tak samo. Co tu ma narodowość do rzeczy? Śmiechu warte. Walczy do dupy, delikatnie mówiąc, to nie można mówić, że jest dobrze, że to czy tamto, tylko trzeba go porządnie "zmotywować", nawet ostrą krytyką, i może w końcu się obudzi. Fajnie, że nas reprezentuje, ale jak ma robić to w takim stylu, to chyba większość jednak woli żeby zapadł się pod ziemię.
 
Pewnie niektorzy juz widzieli Janka jako zawodnika blisko TS , a tu niestety trzeba zdac sobie sprawe z tego ze nasze MMA wyglada jak wyglada i w jakim miejscu jestesmy . Tak samo Gamer mysli ze ADCC jest do wygrania ; ) . Mamy obecnie kilku zawodnikow ktorzy moga dac rade i pokazac sie jeszcze z dobrej strony . Blachowicz moze cos zmieni jeszcze i moze mu sie uda utrzymac o ile dostanie jeszce szanse .
 
wojenki FEN vs KSW ciag dalszy


Mistrzyni UFC, ktora nieomal zawalczyla na FEN robi furore a byly mistrz KSW, ktory stoczyl dla tej organizacji 18 pojedynkow zawodzi. Pewnie to zdaniem pana Jozwiaka daje mu prawo do takich komentarzy. Grupy Poczatkujacej to on raczej nie slucha :wink:. Szkoda, ze FEN najszybciej nadrabia dystans do KSW w tym aspekcie, ktory mnie akurat podoba sie najmniej. Moze jednak jestem juz tak bardzo oderwany od rzeczywistosci, iz nie dostrzegam, ze faktycznie bycie bucem i chamem jest nieodzownym warunkiem odniesienia sukcesu.
 
To jak FEN dostaje bana od cohones? Najpierw ruchają zombie, potem wożą się na Janku w ramach prywatnych niesnasek.
 
Szaleńcy z Cohones obrażają wszystkich zawodników promotorów trenerów właścicieli ... jak tu żyć
 
Nie wiem o co wam chodzi, wyraził swoje zdanie. Zgadzam sie z nim, Drewnowicz walczył w KSW z zawodnikami co też w UFC by nie dali rady, proste.
 
jak Janek szedł do UFC wiedziałem że za wiele nie pokaże bo i w KSW był zawsze zasapany, po walce z Latifim wierzyłem w spory progres, szkoda ze sie rozczarowałem, wielka szkoda, teraz to i w top 20 nie wierze, mam nadzieje ze jeszcze mnie zaskoczy
 
Dopiero obejrzałem walkę.

Szkoda. Daleki jestem od obrony naszego zawodnika za wszelką cenę, jestem jednak święcie przekonany, że Janek jest lepszy, niż ta walka. Kondycyjnie oklapł w ostatniej minucie pierwszej rundy, w której trafił co najmniej dwoma morderczymi kopnięciami w wątrobę przeciwnika - to, że Anderson nie zwinął się w kłębek świadczy o jego rewelacyjnym przygotowaniu fizycznym - a także zagroził rywalowi z pleców.

Potem dętka - i po prostu nie wierzę, że odpuścili kardio w Ankosie, za buca nie uwierzę, że Janek i jego trenerzy to półgłówki. Jak ktoś chce "hejtować", to niech sobie hejtuje. Coś nie zagrało, i albo była to kwestia psychofizyczna (świadomość stawki, gigantyczny wyrzut adrenaliny do krwi), albo zbijanie wagi i powrót w górę nie poszły, jak powinny.

Janek jest lepszy, niż ta walka. Trzymam kciuki, żeby jednak dostał jeszcze jedną szansę (wiem, mocno życzeniowe, ale jak UFC myśli o powrocie do Polski, to może...). Nie zabrakło umiejętności, zabrakło pary - to jest do ogarnięcia, tylko trzeba postawić właściwą diagnozę.

WOJUJ JANO, srał pies malkontentów. Raz na wozie, raz pod wozem.
 

Brak klasy...

Tak samo jak jego odpowiednicy w ksw. Gdy się nie ma kultury osobistej jak kawulski i Lewandowski i atakuje się chamsko konkurencje, to trzeba liczyć na rewanże. Mi rece opadają jak ludzie nie znają podstawowych praw rządzących relacjami międzyludzkimi.
 
Ten Jóźwiak to wygląda właśnie z twarzy na takiego co by z Najmanem i Krystkiem Pudzianowskim skoczył na jakąś dyskotekę podmiejską, potańczyć w mokasynach i koszuli rozpiętej do pępka, tak więc tego typu teksty z jego ust mnie nie dziwią. Plus wiadomo, że ma to uderzyć w tych dwóch panów, co też czasem nie grzeszą grzecznością i taktem.

Jeśli chodzi o Janka to po prostu dramat, co tu dużo pisać, trudno się nie zgodzić z komentarzami.
Albo nie, on reprezentował Polskę, zmieniam zdanie - HEJTERZY ! ! 1
#teamakop
 
Back
Top