TUF S14E05

Anonymous

NoLife FC
Kolejny odcinek już jest:FILESERVE
http://www.fileserve.com/file/jyXQEvn/The.Ultimate.Fighter.S14E05.HDTV.XviD-aAF.Fight-BB.avi

FILESONIC
http://www.filesonic.com/file/2541999321/The.Ultimate.Fighter.S14E05.HDTV.XviD-aAF.Fight-BB.avi

WUPLOAD
http://www.wupload.com/file/387648238/The.Ultimate.Fighter.S14E05.HDTV.XviD-aAF.Fight-BB.avi

GLUMBO
http://glumbouploads.com/rutx5y4q63dz/The.Ultimate.Fighter.S14E05.HDTV.XviD-aAF.Fight-BB.avilub

http://thepiratebay.org/torrent/6740448/The.Ultimate.Fighter.S14E05.HDTV.XviD-aAF
 
Egzekutor patrząc procentowo na ilość sensownych wypowiedzie spamujesz bardziej niż Kaczka...Apropo dzięki za Kaczka za Tufa:)
 
Odcinek dobry, fajne walki, i w następnym też już sieczka konkretna się zacznie :)P.S na waszym miejscu nie pyskowałbym do egzekutora bo on trenuję, może więcej niż 8 lat? :D
 
ja sobie pozwoliłem obejrzeć w nocy na żywo i stwierdzam jedno. 30% czasu to reklamy hamburgerów i tym podobnego syfu.Walki całkiem przyjemne, widać znaczną dominację jednej drużyny, szczególnie w kategorii trzymania się gameplanu, dobrze użyte zapasy plus zasięg w drugim przypadku, nic tylko oglądać :)
 
lol.gif
Oglądnąłem. Plus tego odcinkato 2 walki. Co do walk, druga lepsza. Muszę gdzieś w statystyki zerknąć, ale chyba team Millera prowadzi..?
 
Super odcinek, walki na prawdę konkretne. Dustin to świetny stójkowicz. Już nie mogę się doczekać następnego odcinka, sezon bardzo fajny :-)
 
szkoda kreta ze jest kretem i sie nie umie bawic:P zielono wlosy ma potencjal tylko poprostu mial pecha ze go Bisping wybral ;(
 
Fajny odcinek. W drugiej walce kolana zabójcze. Zapowiada się bardzo dobry sezon pojedynki Mayhema z Bispingiem warto obejrzeć. Nic tylko czekać na kolejne części.
 
Back
Top