TUF: Finał Wrzosek vs Lobov ?

Niestety, ale patrząc na to że Saul jest naprawdę mocny i dodając do tego tą wypowiedź Marcina o tym, że nie wie w jakiej wadze zawalczy, ja już dłuższy czas temu doszedłem do wniosku, że Marcin na gali zawalczy nie jako finalista, tylko w jakimś superfighcie, być może z drugim półfinalistą który odpadł albo z innym uczestnikiem TUFa (tak jest zazwyczaj, np. Krzychu walczył z Shanem Primmem).
Ale rzecz jasna chciałbym się mylić i zobaczyć Marcina w finale :D
 
Na stronie UFC na gale finałową widnieje 7 pojedynków więc o jakieś 4-5 za mało dlatego podejrzewam że po emisji ostatniego odcinka wszyscy ćwierćfinaliści zostaną ze sobą zestawieni i będą walczyć na gali bo wątpliwe jest by tak późno mieli ogłaszać jakieś zestawienia z zawodników z poza TUFa. Dla mnie i tak Marcin bardzo dużo osiągnął. Oczywiście chciałbym go zobaczyć jak się bije o harleya ale i tak duma rozpiera moje Polskie serce ,że w ostatnim odcinków obejrzymy walkę Polaka.
 
Na stronie UFC na gale finałową widnieje 7 pojedynków więc o jakieś 4-5 za mało dlatego podejrzewam że po emisji ostatniego odcinka wszyscy ćwierćfinaliści zostaną ze sobą zestawieni i będą walczyć na gali bo wątpliwe jest by tak późno mieli ogłaszać jakieś zestawienia z zawodników z poza TUFa. Dla mnie i tak Marcin bardzo dużo osiągnął. Oczywiście chciałbym go zobaczyć jak się bije o harleya ale i tak duma rozpiera moje Polskie serce ,że w ostatnim odcinków obejrzymy walkę Polaka.

Marcin dawno już wie z kim zawalczy. My dowiemy się dopiero we czwartek rano
Zawsze tak jest, ostatnie zestawienia podawane sa po emisji ostatniego odcinka
 
Back
Top