TUF 21 Finale - zakłady bukmacherskie

Szady

MMARocks
Cohones
Póki co, są kursy na trzy zestawienia:

tuf-bet.jpg
 
Ellenberger wam pokaże, że nie wolno ignorować kogoś, kto potrafi uśpić 1 lujem połowę dywizji :evil:
Magalhaesa i Masvidala propsuję, chociaż mam lekkie obawy, że LEKKI walczy ze ŚREDNIM.
 
Ellenberger wam pokaże, że nie wolno ignorować kogoś, kto potrafi uśpić 1 lujem połowę dywizji :evil:
Magalhaesa i Masvidala propsuję, chociaż mam lekkie obawy, że LEKKI walczy ze ŚREDNIM.

Najpierw trzeba Thompsona trafić, a tego Jake nie dokona :star wars:
 
Mocno myślę aby postawić 1zł (34 zł wygram jak wejdzie wsio :D) na Miller+Magalhaes+Sullivan+Blanco+Montague + Doane + Waterson + Masvidal + Thompson

Plus mozliwe, ze zgapię od Piety i postawię coś malutkiego na Magalhaes + Masvidal + Thompson.
 
Midern, rozumiem, ze zaczynasz i rozumiem małe stawki. Ale pomysl teraz, jakbyś ten hajs skumulował czyli wyszło by ci z 10 zł i zamiast tylu kuponów, postawił jednego dubla czy trebla po kursie np 4-5? Nie dosc, ze większe pieniądze do wygrania (dużo kołaczy ) to i większe szanse na wygrana
 
Midern, rozumiem, ze zaczynasz i rozumiem małe stawki. Ale pomysl teraz, jakbyś ten hajs skumulował czyli wyszło by ci z 10 zł i zamiast tylu kuponów, postawił jednego dubla czy trebla po kursie np 4-5? Nie dosc, ze większe pieniądze do wygrania (dużo kołaczy ) to i większe szanse na wygrana
Czyli nie bawić się w takie typowanie całej karty i nie marnować nawet tych złotówek. Faktycznie.

Najlepiej będzie, jak z tą galą się wstrzymam (zrobię bukmacherkę na kartce i zobaczę jak by mi wszedł ten potrójny kupon) i wrócę do kolejnej gali. Stawki juz też zwiększam, na 189 dam dubla za 5zł, bo stawianie za mniej niż 2zł jest mało opłacalne. Zaczynam powoli ruszać głową, wcześniejszy post to wypadek przy pracy :)
 
Nie wiem, czy wpłynie to na czyjąś opinię, ale Jake został dzisiaj ojcem - czy wygrana dla syna będzie jeszcze większą motywacją, czy rozkojarzeniem przed walką - odpowiedzcie sobie sami ;)
 
Thompson+Masvidal+Magalhaes za 10zł i nic więcej
Ellenberger to już na drodze do odejścia z UFC - wygrać z Koszczekiem to już nie jest wielkie osiągnięcie - Thompson powienien ogarnać
Masvidal zajebiście mi się spodobał w walce z solidnym Iaquintą gdzie moim zdaniem był lekki wałek - powinien dać radę
Samman wygrał z Caseyem który no cóż nie jest za dobry, Eddie Gordon to już wogóle słabizna z Magalhaesem już nie będzie tak łatwo - Magalhaes to wygra
 
Josh Samman poleci tylko. Również mam przeczucie, że zrobi niespodziankę. Brazole ostatnio często łamią swoje pasmo zwycięstw.
 
Magana - Waterson powyżej over 2.5 za 1.68. Magana jakby to powiedział Rogan jest "tough as nails".
 
Back
Top