TUF 13 - Odcinek 4

Dzięki za szybką wstawkę. Dobry odcinek, chyba najlepszy póki co biorąc pod uwagę "fabułę" i walkę.
 
No w porządku odcinek. Widać, że nasze przewidywania się sprawdzają i Brock nie potrafi trenować. NIe potrafi przegrywać i jeździ po swoich. Czarno widzę przyszłość tego teamu.
 
Ramsey heh wariat jeden, a jego przeciwnik to jakas masakra, niechcialo mu sie walczyc , w takim stanie psychicznym to nawet nasz Piorun by go pokonal swoimi postami:D a co do Brocka,no to coz ja go rozumiem, praktycznie jego cala druzyna wyglada jakby byli tu za kare,maja to gdzies :D
 
ironical man - najlepszy może biorąc pod uwage fabułe, ale walka z 13x3 była o niebo lepsza.



a to duszenie to wyglądało jakby sie umówili



- watchout im doing rnc



- no problem dude, im already taping.







edit: a no i musze to wkleić :D



10.gif
 
najgorszy sezon TUFa, z tych które do tej pory widziałem
poprzednia walka z 3 odcinka jako jedyna na razie trzymała poziom

wydaje mi sie, że dużym błędem byłą rezygnacja z walk kwalifikacyjnych
mieliśmy już kolesia, który wycoafał się, bo tęsknił za rodziną
teraz kolejny poddaje się w klatce, zanim nawet poczuł przedramię na gardle

szkoda gadać i chyba też szkoda tracić czas na oglądanie
licze jednak na to, że akcja trochę się rozkręci i zobaczymy jeszcze fajne walki
 
s12



ep1 1,6 million



ep2 1,7 million



ep3 1,8 million



s11



ep1 1,9 million



ep2 1,5 million



ep3 1,6 million



s10



ep1 4,1 million



ep2 2,9 million



ep3 6,1 million
 
Będzie "rozpierdalanie" drzwi będzie oglądalność to się liczy w USA dużo "fucking" i dużo "rozpierdalania" otoczenia. A słupki pójdą w górę.
 
Oglądałem prawie wszystkie sezony, ale takiej nudy dawno nie było. Nie dość, że w domu nic ciekawego, siedzą i gadają o dupie maryny, to walki strasznie słabe. No i faktycznie niektórzy kolesie to chyba sami nie wiedzą czego chcą w życiu...







"Aż chce się wyjść z kina..."



:)
 
Back
Top