TUF 13 EP 8

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
http://www.vureel.com/video/28746/The-Ultimate-Fighter-S13E08



Najlepszy odcinek do tej pory!!! XD



A co do Crissa i Shamala to Ha ha haa haaa haaaaaaaa haaa xD
 
kurna szkoda ze Shamar przegral tak to dwoch co najbardziej nie lubie by dostalo wpierdol w jednym odcinku
 
@Perfumiarz


Sprawa spojlerów pod odcinkami TUF-a była chyba omawiana. Czasem lepiej wcisnąc "Play" i oglądać, zamiast przewijać niżej :)
 
z tego co pamietam jakos nikt sie wczesniej nie ukrywal pod wątkiem co bedzie w odcinku ale sory
 
Z początku myślałem ,że team Lesnara nie ma szans ,ale jak widać jest bardzo wyrównanie.



Stawiam ,że Zack wygra tego Tufa.
 
Ekstra odcinek i w końcu walka z emocjami ;) Wolę team JDS'a, ale w tej walce liczyłem na Cope'a. To, że Brock nie potrafił go określić, robiąc to z Shamarem, gdy nazwał go wrestlerem to tym lepiej, dobrego fightera MMA nie powinno się określać żadną bazową sztuką :)



Liczyłem na niespodziankę i mimo, że według mnie powinna być 3 runda mimo wszystko za aktywność w 1 rundzie Shamara i niewiele roboty Chrisa.



Nie dziwię się, że drażni go to codzienne krzyczenie swoją drogą, ale trzeba mieć dystans i umieć się wyłączyć :)



Druga walka, szybka, zdecydowana, nie spodziewałem się, że tak łatwo pojdzie, ale i tak brawa dla obu.
 
Back
Top