Trzecia kolejka Typera BetSafe: UFC on Fox: Dillashaw vs. Barão 2

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
32asd.jpg


Wraz z galą UFC on FOX, zakończy się XII sezon Typera BetSafe, w którym do wygrania jest łącznie 600 zł!

Wystarczy, że wytypujemy zwycięzców czterech pierwszych pojedynków ze strony mmanaliza.com +
  • T.J. Dillashaw vs. Renan Barao
  • Jessamyn Duke vs. Elizabeth Phillips
oraz nakreślimy metodę ich skończenia (poddanie/nokaut/decyzja/remis/dyskwalifikacja). Na koniec wpłacamy 10 zł (lub więcej) na obojętnie który z zakładów, biorących udział w Typerze.

Za poprawnie wytypowane zestawienie otrzymamy trzy punkty. Za poprawnie wytypowaną metodę skończenia otrzymamy jeden punkt. Po ostatniej gali w miesiącu, pięć osób z największą ilością punktów otrzyma po 120 zł na swoje konto na BetSafe.com. Weryfikacja wpłaty 10 zł co galę na jedno z zestawień biorących udział w zabawie, nastąpi już bezpośrednio w systemie u bukmachera przy przelewie pieniędzy.
 
Saunders decyzja
Barboza decyzja
Daron decyzja
Mieshka decyzja
Dillashaw decyzja
Philips decyzja

nie obraziłbym się na nudną galę U_u
 
Robertson decyzja
Barboza decyzja
Daron decyzja
Miesha decyzja
Barao KO
Philips decyzja
 
Dillashaw, decyzja
Felder, KO
Cruickshank, decyzja
Eye, decyzja
Phillips, decyzja
Robertson, decyzja

Kupon - Paul Felder
 
Philips decyzja
Cruickshank decyzja
Robertson TKO
Barboza TKO
Miesha decyzja
Barao decyzja
 
Robertson decyzja
Barboza decyzja
Cruickshank decyzja
Eye decyzja
Dillashaw decyzja
Philips decyzja
 
Robertson Decyzja
Felder TKO
Cruickshank Decyzja
Tate Decyzja
Dillashaw TKO
Philips Decyzja
 
Saunders decyzja
Barboza decyzja
Daron KO
Mieshka decyzja
Dillashaw decyzja
Philips decyzja
 
Saunders, decyzja
Barboza, decyzja
Tate decyzja
Daron (T)KO
Dillashaw TKO
Duke decyzja
 
Saunders decyzja
Barboza decyzja
Daron TKO/KO
Miesha decyzja
Dillashaw decyzja
Duke decyzja
 
Robertson decyzja
Barboza decyzja
Daron decyzja
Miesha decyzja
Dillashaw decyzja
Philips decyzja
 
Jest dokładnie jak PaweLisu999 podliczył. Wybaczcie Panowie, że tak późno wrzucam. Tę edycję wygrywa @zychal z 41 punktami. Za nim jest Puczsław oraz @stfu. Czwarty jest @PaweLisu999 a dogrywkę muszą stoczyć @Gaara oraz @mmammag. Do wyboru mają czat lub obstawianie kilku bojów z gali: Paulao Fight - 21 Years

2e2esd.jpg


Wygranych proszę o napisanie do mnie na e-mail lub tutaj w temacie. W przypadku e-mailu napiszecie proszę w temacie wiadomości swoją ksywkę z Cohones oraz adres e-mailowy konta na który jesteście zarejestrowani u buka.
 
kurwa obstawianie tej gali to jakas lipa jest, obstawiac typow z 15 wygranymi, ktorzy walcza z goscmi 1-10
 
@Cloud podać maila po raz 6? :crazy:

Prosiłbym bardzo. Nie kolekcjonuję :crazy: PS. jak sprytnie przemycił, że wygrał już setny raz :lol:

kurwa obstawianie tej gali to jakas lipa jest, obstawiac typow z 15 wygranymi, ktorzy walcza z goscmi 1-10

Niestety nie ma nic wcześniej ciekawszego. Może być jeszcze ta gala: IMPI FC 2 do obstawienia. Dosłownie kilka pojedynków. Niestety ale już zaraz UFC 190, więc nie mam możliwości do dania normalnej gali do dogrywki.
 
W sumie nigdy o tym nie myślałem, ale faktycznie druga opcja jest taka, że możemy podzielić 120 zł na pół i wtedy każdy z Was bierze 60 zł na konto, ale czy to się godzi hazardzistom? :cool:
 
W sumie nigdy o tym nie myślałem, ale faktycznie druga opcja jest taka, że możemy podzielić 120 zł na pół i wtedy każdy z Was bierze 60 zł na konto, ale czy to się godzi hazardzistom? :cool:
jakbys przegral caly hajs na ostatniej gali to by sie godzilo chmurko :D
 
jakbys przegral caly hajs na ostatniej gali to by sie godzilo chmurko :D

Haha! Śmieszna sprawa bo właśnie przegrałem hajs, może nie na ostatniej, ale na przedostatniej gali :D dlatego nie grałem na tej z Barao :D. Rozumiem doskonale. Wszystko zależy teraz od mmammaga, może on będzie chciał zaryzykować :D.
 
Będzie trzeba pomnożyć kasę, oby kasa już była przed galą UFC 190 :)

Jeśli dziś wszyscy wyślą swoje e-maile, a ta dwójka wyżej podzieli się kasą lub pójdą na czata, to powinna być :).
 
Back
Top