Troll vs rzeczywistość

W sumie spoko, Jaglak rozumie to czego nie rozumieją inni internetowcy - dopóki z niego toczą beke to ma to w dupie nawet sam sie śmieje. Jak wjeżdżają na rodzinę to zaczyna się przeginka, o tym samym pisałem.
 
Karp gotowany w piwie

Składniki :
1 Karp
łyżka masła
2 cebule
2 pietruszki
2 marchewki
2 łyżeczki miodu
butelka jasnego piwa
pęczek natki pietruszki
sól
pieprz

Sposób przygotowania :
Sprawionego i umytego karpia podzielić na dzwonka, posolić, włożyć do płaskiego, szerokiego rondla wysmarowanego masłem.Dodać pokrojone jarzyny,rozpuszczony w odrobinie wody miód,posolić popieprzyć, zalać piwem i doprowadzić do wrzenia.Gotować na silnym ogniu ok. 5 min. , zmniejszyć ogień i delikatnie gotować ok. 10-15min. Kawałki ryby wyłożyć na półmisek, polać przecedzonym wywarem i posypać posiekaną natką z pietruszki.


Smacznego!


Pozdrawiam,
Robert M.
 
Karp gotowany w piwie

Składniki :
1 Karp
łyżka masła
2 cebule
2 pietruszki
2 marchewki
2 łyżeczki miodu
butelka jasnego piwa
pęczek natki pietruszki
sól
pieprz

Sposób przygotowania :
Sprawionego i umytego karpia podzielić na dzwonka, posolić, włożyć do płaskiego, szerokiego rondla wysmarowanego masłem.Dodać pokrojone jarzyny,rozpuszczony w odrobinie wody miód,posolić popieprzyć, zalać piwem i doprowadzić do wrzenia.Gotować na silnym ogniu ok. 5 min. , zmniejszyć ogień i delikatnie gotować ok. 10-15min. Kawałki ryby wyłożyć na półmisek, polać przecedzonym wywarem i posypać posiekaną natką z pietruszki.


Smacznego!


Pozdrawiam,
Robert M.

Przepis bez kaszy jaglanej to raczej nie pasuje w tym temacie panie Robercie
 
dobrze tak skurwielowi. 400h to w chuj roboty

Dokładnie, lekko licząc 2,5 miesiąca na pełny etat, co raczej nie wchodzi w rachubę będąc jeszcze uczniem, tak więc pewnie z pół roku mu zejdzie jak nie lepiej, a weekendy przestaną istnieć. :mamed:
 
Pytanko. Czy jezeli ktos obraza mnie w internecie publicznie, wyzywajac od homoseksualistow, grupowych masturbatorow i pedofilow(bo pewnie sa tutaj takze w naszym gronie nieletni) piszac na przyklad taki tekst, to tez lapie sie na 400h w hospicjum?

"Skoro znaleźliście sobie cel skrupulatnego wyszukiwania jakiegokolwiek potknięcia z mojej strony, które sprawia Wam w tym homoseksualnym gronie radość większą niż narodziny dziecka, czy imieniny Taty to znaczy, że macie bardzo przykre życie, a jedyną alternatywą fajności jest wzajemna masturbacja na waszym forum."
 
Też obczaiłem co to za obrazki wrzucał lamus i niech się cieszy z tych 400 godzin, bo jakby Karmowski zwołał ekipę koksów, to by zwłoki typa były w stanie płynnym. Ale upokorzenie w necie na plus w chuj.
 
Back
Top