1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Treningi BJJ dla dzieci BERSERKER'S TEAM LODZ

Discussion in 'Cohones' started by natalka, May 3, 2012.

1. natalka

natalka Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    2
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Witam Panowie i (chyba) dwie Panie!

Bardzo prosze o jakas opinie o treningach BJJ dla dzieci w klubie Berserker's.

Tak wlasciwie chodzi mi o to, czy takie zajecia dla siedmiolatka sa "ksztalcace" ;) To chyba dobra podstawa pod pozniejsze treningi. Ale czy dziecko w tym wieku powinno juz zaczynac?

Jak to jest pozniej? Skoro treningi sa od siodmego do dwunastego roku zycia, to pozniej jako trzynastolatek moze trenowac z doroslymi, przy odpowiednim wzroscie i wadze?

Bardzo prosze o odpowiedz. Z gory dziekuje.

2. Meru

Meru Moderator Cohones

Komentarze:
    2,453
    Zdobyte Lajki:
    639
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Warszawa
  3. natalka

natalka Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    2
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Tak. Tylko, ze piszac bezposrednio do klubu do ktorego chce zapisac dziecko wiadome jest, ze beda zachwalac swoje treningi. Chodzi mi o opinie kogos kto ma dziecko trenujace BJJ :D kogos kto przedstawi swoja opinie na temat treningow w tym wieku, nawiazujac do tego klubu.

4. RaoulDuke

RaoulDuke Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    189
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Moje dziecko nie trenuje bjj w berserkersach, ale czekając na swój trening często ogladam zajęcia bjj dzieci. Mogę szczerze napisać, że dzieci dobrze się bawią jednocześnie panują tam twarde zasady i często Krystian przeprowadza z nimi "męskie rozmowy" na temat ich zachowania. Mam wrażenie, że chłopcy sa zapatrzeni w osobę trenera i jest dla nich autorytetem, więc chyba to dobrze świadczy o zajęciach ;)

Share This Page