Trener EXTRIME MMA LUBLINIEC i gość od "Ave Różal" na czole powraca!

midern

KSW
Heavyweight
Natknąłem się na film całkowicie przypadkowo, twarz od razu wydała mi się znajoma. Pamiętacie trenera nowego klubu Extrime MMA Lubliniec z tatuażem "KSW" i "Ave Różal" na twarzy?

Był oczywiście temat stworzony przed DEFa:
http://cohones.mmarocks.pl/threads/stop-dla-mma-extrime-lubliniec-stop-imitacji-sportu.21036/

a.jpg


Wyznacznikiem był dla mnie tatuaż "Dominika" po prawej stronie głowy:

aaa.JPG


Trochę się u trenera pozmieniało... Znalazłem zdjęcie z kolejnych sesji u tatuażysty:

aa.JPG


Dzisiaj oglądam filmiki z Marszu Niepodległości 2016... I patrzę w miniaturkę, jakiś gość z twarzą całą w tauażach. Patrzę dalej, wspomniana "Dominika" po prawej stronie! Nie mogłem się powstrzymać, musiałem Wam przypomnieć o trenerze. Ciekawe czy szkoła nadal się kręci...



Przechwytywanie.JPG
 
Natknąłem się na film całkowicie przypadkowo, twarz od razu wydała mi się znajoma. Pamiętacie trenera nowego klubu Extrime MMA Lubliniec z tatuażem "KSW" i "Ave Różal" na twarzy?

Był oczywiście temat stworzony przed DEFa:
http://cohones.mmarocks.pl/threads/stop-dla-mma-extrime-lubliniec-stop-imitacji-sportu.21036/

View attachment 4963

Wyznacznikiem był dla mnie tatuaż "Dominika" po prawej stronie głowy:

View attachment 4965

Trochę się u trenera pozmieniało... Znalazłem zdjęcie z kolejnych sesji u tatuażysty:

View attachment 4964

Dzisiaj oglądam filmiki z Marszu Niepodległości 2016... I patrzę w miniaturkę, jakiś gość z twarzą całą w tauażach. Patrzę dalej, wspomniana "Dominika" po prawej stronie! Nie mogłem się powstrzymać, musiałem Wam przypomnieć o trenerze. Ciekawe czy szkoła nadal się kręci...



View attachment 4966

Widziałem go ostatnio w okolicach Galerii Krakowksiej z ekipą ;)
 
Szukałem ostatnio info jak tam MMA Extrime
Nie ma tego klubu tam, zresztą to nie był klub jako taki, ale pewnie kojarzysz sprawę.

Ale War Dogs oczywiście jest. Z moich okolic to jedno z nielicznych miejsc do trenowania MMA jako takiego. Dzięki takim treningom, czy jak przyjedzie ktoś do salek gimnastycznych to dzieci przynajmniej mają szansę się dodatkowo poruszać, bo jak chodziłem do szkoły to takich możliwości nie było i jedyne dodatkowe zajęcia ze sportu w szkole to był SKS.
 
Hahaha, ale jaja. Właśnie pod GK od strony Pawiej 2 policjantów podjechalo suką i przeytzepuja go i 2 jego ziomków za picie.
 
Niech dadzą im kurwa spokój! Walczą o wielką Polskę!!! Mam nadzieję, że ich napierdoli.
z jego umiejętnościami to nie wiem, czy by sobie z dzieckiem z 5 klasy poradził, chociaż dzisiejsza Policja to czasami super poziom wyszkolenia więc kto wie :penn:
 
Back
Top