Trasmisja

Sebbeks

Legacy FC
Bantamweight
Pytanie nie związane z MMA, ale ze sztukami walki. Czy będzie tramsmisja i gdzie i o której gali/walki na której będzie pojedynek Ortiz vs Maywether Jr.
 
Na polsacie sport z pewnoscia.



edit: Tak, na polsacie sport i ps HD bedzie transmisja na zywo.
 
Sorki, mala pomylka. Gala na zywo bedzie transmitowana o 3 w nocy na polsacie sport extra, na polsacie sport i polsacie sport HD bedzie transmitowana w niedziele o 21. Nosz kurwa co za bezsens, nie po to bralem pakiet HD zeby sobie ogladac na nim powtorki matoly z polsatu.
 
Nie lubie Mayweather'a ale walkę z chęcią obejrzę a jak Floyd przegra to będzie dla mnie miła niespodzianka.
 
Ogladnijcie sobie pierwszy odcinek 24/7, Mayweather Jr. vs Mayweather Sr. niezla patologia. Od tego czasu Sr. nie pojawia sie juz w jego gymie i planuje zalozyc swoja.
 
co jak co ale staredowny w boksie mają lepsze , tam po sekundzie nie załącza się Dana
 
Sędziego powinni wykastrować!! gdzie on sie patrzył?? gdzie komenda Boks!! masakra!! Floyd to kawał H*JA
 
Ortiz dziecinada, widać że chciał jak najszybciej skończyć walkę. Floyd tylko on tak potrafi nakręcać PPV. Kurdę walcz Pacman z Floytdem.
 
Dlaczego teraz Floyd miałby walczyć z Pacmanem. Do tej walki nigdy nie dojdzie obaj maja za wiele do stracenia. To co zrobil Ortiz to głupota a Mayweather to już szkoda gadać. Coś tam przebąkiwali o rewanżu i chyba powinno do niego dojść
 
Powinno być no contest,zaspany sędzia.Gayweather naprawdę



pokazał się jako rasowy ,,miszcz'',pyszcząc do Merchant'a :-)



i sprzedajac cheap shot'y.
 
Żałuje, że czekałem na tą walke. Na Pacmana warto czekać, na niego zdecydowanie nie. Raz, że powinno być NC to jeszcze podczas wywiadu zamiast się tłumaczyć czemu tak zrobił to dziękował za przybycie do MGM Grand i za wykupione PPV:-)
 
Skąd pomysł z NC? Tak w boksie jak i MMA panuje zasada, że zawodnik musi być w stanie gotowości przez cały czas aż do momentu wydania komendy "stop" przez sędziego. Ortiz się do tego nie zastosował, Floyd zachował się chamsko ale patrząc na zasady wszystko w tym nokaucie było w porządku.
 
Back
Top