Trailer traileru MMA Attack

A kiedy będzie trailer traileru trailera? KSW jest parenascie dni pózniej, a wypuscili przed MMA Attack.
 
Widać ,że profesjonalne podejście do tematu. Btw to logo co wygrało fanie wyglada - faktycznie wygrał najlepszy pomysł.
 
<strong style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; ">Ruff Ryder



a co ja wrozka jestem? zadzwon do mma attack i zapytaj
 
Zapowiada się fajnie, tylko żeby to nie była kopia któregoś z trailerów KSW licze na całkowitą odmienność i kontrast miedzy tymi organizacjami PEACE :D
 
No wyglada to Pro. Na pewno cieszy fakt, ze pojwia sie kolejny powazny gracz na polskiej scenie, teraz pozostaje trzymac kciuki i liczyc, ze zorganizuja kilka gal i wyrobia sobie solidna pozycje na rynku.







Pawel, moge zapytac dlaczego masz link do profilu Borysa Mankowskiego w podpisie? :)
 
A mi się podoba, że MMA Attack przy okazji traileru i sesji pokazuje jak to wygląda od kulis. Fajny materiał. Profesjonalnie to wszystko wygląda.
 
No to sobie chłopcy popracowali przed kamerą,a to wcale nie takie proste jak sądzę.Czuję jakość w powietrzu,a wypowiedzi zawodników tylko utwierdzają mnie w przekonaniu,że mmaattack wchodzi na rynek z solidnym zapleczem finansowym i poważnym podejściem do materii.Świetny montaż,efekt końcowy zapewne zadowoli najwybredniejszych(choć z tym, jak już miałem okazję się przekonać ,różnie bywa)
 
Mam takie pytanie pośrednio związane z MMAA. Jeżeli Borys wygra z Peterem, to niezależnie od wyniku walki Saidov - Moks, będzie pierwszy w rankingu?
 
Wygrany Saidov-Moks powinien byc numerem 1 w rankingu bez względu na wynik walki Borysa.
 
Chyba sobie nagram w wolnej chwili film w stylu Kita vs kamera ;) tyle, że moich ciosów nie byłoby tam widać, jedynie smugi w powietrzu, no ale ja nie z ciężkiej ;)



Dajcie spokoj z trailerem trailera, zrobcie dobry zwiastun i wtedy zapodajcie, teraz wiem czego się spodziewać, a to minus jak dla mnie.
 
MMA Attack chciało chyba pokazać że coś robi, ale trzeba przyznac że zapowiada się zacnie
 
Material bardzo ciekawy. Szczerze mowiac nie sadze aby w fakcie jego publikacji i dacie premiery samego trailera byla choc odrobina przypadku. Mam wrazenie, ze wlasciciel MMA Attack bardzo rozsadnie i swiadomie oddal poszczegolne segmenty tego eventu po prostu w rece fachowcow. Musimy pamietac do kogo ta promocja ma trafic. Przeciez nie do nas, uzytkownikow tego portalu. My i tak te gale obejrzymy. Zasiadajac na widowni badz przed telewizorem. Dla calej reszty potencjalnych odbiorcow czsas na promocje dopiero nadchodzi. Ja ze swojej strony jeszcze raz chyle czola przed pomyslodawca, zycze powodzenia i trzymam kciuki. Liczac oczywiscie na jeszcze wiecej. MMA Attack-uje !!!
 
Back
Top