Trailer filmu Zielona Mila

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siemanko przedstawiam mój najnowszy film, trailer "Zielonej Mili" :) Mam nadzieję, że wyszedł w miarę chociaż ;)



 
A moze po prostu taki 1 temat pt."Moje trailer" or something like this??


A co do Green mile- fajny filmik
 
Nie dostalem nigdy informacji od administratorow zebym przestal zakladac tematy ze swoimi filmami wiec dlaczego mam zakladac jeden zbiorczy do ktorego prawie nikt nie zajrzy? Tak to przynajmniej ludzie widza ze nowy temat odruchowo zajrza i moze akurat ktos zostawi komentarz bo mi chodzi wlasnie o to :)



Dzięki.
 
Porzuciłeś tworzenie HL zawodników? Jak nie masz pomysłu możesz coś o Arlovskim zrobić. Twoje produkcje zawsze mi się podobały więc i taki bym chętnie obejrzał.
 
Mój ulubiony film, ścisła czołówka. Takie filmy nigdy sie nie nudzą.



@mrfreakz możesz zrobić HL Velasqueza z dobrą nutą, najlepiej od walki z Nogeirą
 
Jestem pod wrażeniem Twoich zdolności, filmik bardzo mi się podobał, oby tak dalej! pozdro
 
Ja propsuję highlight Overeema, a co do filmiku to tu nie ma co pisać. Klasa jak zwykle :)
 
very nice jak zwykle :)



może zmontowałbyś highlight Godzilli :-) tak dla spróbowania się z najnowszymi trailerami
 
Nie zrezygnowałem z HL MMA, chciałem spróbować czegoś innego :)



Coś może wykminię w najbliższym czasie, ale nic nie obiecuję i nie wiem czy to będzie HL czy trailer :)



Dzięki za pozytywne opinie! :)
 
Back
Top