Trailer filmu Ogniem i Mieczem

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siema, postanowiłem zrobić jakiś film w innym gatunku i padło na trailer "Ogniem i Mieczem" Jerzego Hoffmana. Proszę Was o jak najwięcej opinii, jak to wyszło, czy może być. ;) Pozdrawiam i dzięki wszystkim !



 
Świetna robota. W końcu Ogniem i Mieczem to perła polskiej kinematografii.
 
Zabrakło mi wstawek mówionych Bohuna, ale trailer świetny.



Ogniem i Mieczem mógłbym oglądać 50 raazy i by mi się nie znudziło :-)
 
trailer zachęcający do pójścia do kina :) szkoda, że późniejsze polskie produkcje historyczne nie utrzymały tego poziomu
 
Serio uważacie, że "Ogniem i mieczem", to dobry film historyczny? Może jestem starej daty, ale od "Potopu" dzielą go lata świetlne, że o "Panu Wołodyjowskim" nie wspomnę. Co nie zmienia faktu, że w porównaniu z obecnie produkowanymi filmami, "Ogniem i mieczem", to wręcz arcydzieło. :/
 
Serio uważacie, że "Ogniem i mieczem", to dobry film historyczny? Może jestem starej daty, ale od "Potopu" dzielą go lata świetlne, że o "Panu Wołodyjowskim" nie wspomnę.


ja też człowiek starej daty i moim zdaniem na tle czarnobiałych ekranizacji powieści Sienkiewicza "Ogniem i mieczem" wypada blado.
 
Cieszę się, że Wam się podoba. :-)



Każdy ma swoje zdanie, mi tam się ten film bardzo podoba i zawsze chętnie go obejrzę jak leci w TV. ;)
 
Byłem na tym w kinie, dzięki za przypomnienie :) Z tego co pamiętam to rosyjski aktor który grał Bohuna bardzo fajnie zagrał w tym filmie
 
Back
Top