Tragiczny wypadek Tsubasy

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
historia_cohones.jpg
 
Kurwa, @Cloud, nie strasz! Czytając nazwę tematu, można różnych rzeczy się spodziewać.

Sytuację na zrzutach bardzo dobrze pamiętam ze starego forum, piękne czasy to były :windu:
 
Taa? Prawda to panie @Cloud ? W takim razie wrzuć pozdrowienia jakie dostałem od jedynej, niepowtarzalnej Siostry Tsubasy. Oto twoja chwila prawdy!
Ja się będę cięgle upominał o miano pierwszego, legendarnego, mistrza z pasem MMARocks na forum! To też jeszcze stare forum :D
 
To co z tym Kaczką? Jakaś zmowa milczenia, nie wiecie, czy kurwa, ignorujecie mnie?
 
To, ze go straciłem, to wiem. Na ale jestem legendą i pionierem! :D
Chmurson sobie go przywłaszczył, teraz Sis Tsubasy ma go "w przetrzymaniu"
 
Czemu Tsubasa się już nie udziela? Z Cohones się tak po prostu nie znika, zawsze jakiś powód jest :)
 
Czemu Tsubasa się już nie udziela? Z Cohones się tak po prostu nie znika, zawsze jakiś powód jest :)
Stwierdził, że nie podoba mu się fakt, iż forum, na którym pisał tyle lat, prowadzą osoby działające na szkodę polskiego MMA, pobierające pępkowe od Kawula
 
Kaczka ma bana. Chcieliśmy go odbanować, ale pojawiły się pewne komplikacje:).

Nie szkodzi, głąb żyje, mnej wkurwia i przy następnym zlocie miło będzie się uchlać bo nie będIe miał wymówek.

Ogólnie jak ktoś jej tylko na necie to jest bardziej podejrzany niż kaczy, choćby miał więcej kont niż kaczy ;)
 
Back
Top