Tomasz Drwal nie będzie walczył na MMA Attack 2

Dlaczego Kita odpada? Grabowski wiadomo - walka w Bellatorze.



Ciekawe czy Drwal powoli daje sobie spokoj ze startami. O, a propos Goryla, za czasow jego obecnosci w UFC na Youtube byly umieszczane kolejne odcinki jego videoblogu. Niestety zostaly one usuniete. Czy ktos ma jakies alternatywne linki albo informacje dlaczego one zniknely?
 
Nagle wszycy narzekają na MMA Attack, co się stało :)??? Hehe tak na poważnie t szkoda bo to na niego najbardziej liczyłem.
 
Wielka szkoda. Ale z drugiej strony, dobrze że potwierdziły się plotki o negocjacjach z Santiago. Może dojdzie do walki poczas 3 edycji
 
Cholera. Już teraz wiem, że druga gala mmaattack nie będzie dla mnie tak atrakcyjna jak pierwsza. Grabowski, Kita - na ich walki najbardziej czekałem. Drwala też bardzo chętnie bym zobaczył. Tacy zawodnicy jak Jotko czy Struss to są zajebiści, ale na przedsmak przed daniem głównym. Tylko Held i Nastula mogliby ewentualnie uratować tą galę, tak by rozpiska była chociaż na równym poziomie co jedynka.
 
Nie chce mi się wierzyć, że FA zapłacili wiecej niz pan Darek. No chyba, że nie podobała mu się walkaz Rico i nie chciał dać Michałowi takich pieniędzy.
 
Kita ma swoje fazy już podczas wywiadów po jedynce mu coś nie pasowało .Walka Damiana którego marca jest ? może by sie udało jakoś dogadać z Bellatorem w końcu ich gala jest wczesniej i nic nie ryzykują nawet żeby Damian pokazał sie z jakimś słabszym rywalem o ile nie będzie żadnych kontuzji po walce w stanach .



Z takich znanych nazwisk to chyba tylko Nastula został .Sztange tez bym zobaczył .



Tylko żeby nie było że teraz najwiekszą gwiazda która jeszcze nam zostanie przedstawiona bedzie Górski :-)
 
Myslę że Cholewa wie co robi i na COME ściągnie Nastulę. Musi mieć przecież znanego zawodnika, Polaka a Strus, Jotko (nie umniejszając chopakom) nie mają takich nazwisk. Ja obstawiałbym Nastulę.
 
Dziwne to jest że zawodnik w polskich warunkach rezygnuje z walki wieczoru z dobrym przeciwnikiem, na dużej gali, pewnie za dużą kase. Nie zależy mu już na walkach, może myśli już o koncu kariery, tak jak Marcin_ napisał ?
 
Grabowski walczy 9 marca co nie oznacza że wypada z MMAAttack 2 bo jest 7 tygodni później
 
graowski sam mowil, ze chcialby teraz czesciej walczyc, moze jak bellator sie nie czepnie to na mmaa2 wystapi :P
 
Grabowski mowil, ze Bellator dal mu wolna reke jesli chodzi o walki w innych organizacjach. Mysle, ze przyjmujac walke z Hayesem polski pitbull zastrzegl sobie, ze to teraz on bedzie dysktowal warunki i czuje, ze Cholewa sciagnie go na dwojke
 
Massimo86, Grabowskiego wciąż obowiązuje ta sama umowa, którą podpisał w 2010r. Wątpię by przyjmując walkę z Hayesem miał jakąkolwiek pozycję do jej renegocjowania.
 
Jak Grabowski przegra, to pewnie i tak będzie miał wolną rękę



Jak wygra, to znając politykę Bellatora dostanie pozwolenie na walkę, o ile przeciwnik nie będzie za mocny.



--------



Co do Drwala to bardzo ciekawe, czemu teraz nie wystąpi, ale czuję, że po prostu będzie miał wtedy walkę gdzieś indziej za więcej $$$
 
GLF: Aha, moja ostatnia wypowiedz nawiazywala do rozmowy z gRabowskim sprzed 1. gali MMAttack. Wtedy mowil, ze dostal wolna reke. Pewnie teraz BFC wiazac z nim nowe plany zmienia zdanie. No chyba , ze... Grabowski przegra z Hayesem. Co jest moim zdaniem malo prawdopodobne i mu tego nie zycze
 
Szkoda i wygląda że MMAA 2 będzie miała gorszą rozpiskę od MMAA 1 szkoda.
 
watpie zeby ktokolwiek i gdziekolwiek dal drwalowi wiecej niz mmaa i na lepszego rywala tez nie ma co liczyc, niz ten co zakontraktowanyby zostal przez organizacje cholewy.







btw. w poniedzialek bedzie ogloszony kolejny zawodnik
 
No to może jakaś w miarę uznana federacja mu zaproponowała walkę o pas? Albo może Strikeforce/Bellator? Jakoś nie bardzo wierzę, żeby dostał kontrakt na UFC on FX 3, tym bardziej, że Cholewa powiedział coś takiego, że to jednorazowa inicjatywa.
 
Mam natłok różnych zajęć, planuję pewne przedsięwzięcia. Być może kolejną walkę stoczę faktycznie w marcu lub w kwietniu. Potwierdzam jednak, że nie będę walczył podczas gali MMA Attack 2


Drwal dla portalu mmania.pl
 
Back
Top