Tomasz Drwal - Mamed Khalidov. Czy mamy przelom ?

chciałbym tej walki, zeby Tomek raz a dobrze pokazał, ze jest najlepszy w tej wadze w Polsce. Ale nie wierzę w te słowa Lewego o kontrakcie na 1 walkę. za dużo mają do stracenia
 
Chciałbym wierzyć, że do tej walki dojdzie, tak jak wierzę że Tomek nie kalkuluje i nie boi się Mameda.
 
Cytuje @%



Postawcie się w sytuacji Drwala. On poprostu nie traktuje już MMA jak praca, sposób na życie. On walczy już sobie tylko hobbistycznie ku uciesze fanów, aby sobie coś tam dorobić, nic więcej. On nie chce już takich dużych walk.



Mamed też walczy tylko hobbistycznie ku uciesze fanów ,aby sobie cos tam dorobic... bo przeciez mega dochodowy byznes juz rozkręcił ..
 
Moim zdaniem jest dokładnie tak jak napisał %, Drwala myśli są już zupełnie gdzie indziej, bardziej zależy mu na promocji mma i rozwijaniu własnego klubu i pomysłów. Zupełnie nie po drodze mu potencjalna przegrana z Mamedem. Na obecnym etapie swojej kariery woli zarabiać głową niż po głowie.
 
Stara płyta, do tej walki może dojść tylko za kilka lat, tuż przed emeryturą obu panów, nie będą mieli nic do stracenia, a hajs chętnie przytulą.
 
Przecież Tomek by rozjebał Mameda max do drugiej rundy to o czym tu mowa? Chodzi o kasę, bo nikt za damski chuj nie będzie walczył.
 
Ile razy można mówić, że Tomek nie podpisze kontraktu z UFC? Niby s jakich powodów? Przecież Janusze go nie znają, a walczy raz na 1, 1,5 roku.
 
Ja wierzę w to zestawienie, Drwal zgodzi się na 1 walkę , jestem o tym przekonany :)
Jeszcze bardziej się nie mogę doczekać teraz grudniowej gali! :}
 
Prędzej Waluś wystąpi w tańcu z gwiazdami niż dojdzie do tej walki. Nie wiem skąd też w ogóle spekulacje o jakiejś chęci powrotu do UFC przez Drwala. Wg mnie Tomek dawno się już skupił na propagowaniu MMA w Polsce o czym świadczy budowanie organizacji czy własnej szkoły z prawdziwego zdarzenia. Nie w głowie mu jakaś kariera bo ten już swoje udowodnił.
 
SZkoda bo im wiecej czasu mija to ta walka ma mniejsze znaczenie... Ewentulanie Drwal vs Materla chetnie bym obejrzal...
 
SZkoda bo im wiecej czasu mija to ta walka ma mniejsze znaczenie


Dokładnie, to jest ostatni moment tak naprawdę żeby coś takiego zorganizować. A nie kurwa jak jeden z nich, czy obaj będą mieli po 40 lat.



Ale... zapomnijmy o tym. Widać po wywiadach, jaki K&L mają do tego stosunek. Gdyby im bardzo na tym zależało, to by przedstawili Drwalowi takie warunki, które by zaakceptował.
 
Ale szczerze po chuj wam ta walka, skoro ani Mamed nie garnie się nigdzie poza KSW ani Tomek nie garnie się za ocean. Chyba tylko po to, żeby zaspokoić ego duetu K&L że Mamedzio jest och i ach, no chyba że by mu nie poszło.
 
Ale szczerze po chuj wam ta walka, skoro ani Mamed nie garnie się nigdzie poza KSW ani Tomek nie garnie się za ocean. Chyba tylko po to, żeby zaspokoić ego duetu K&L że Mamedzio jest och i ach, no chyba że by mu nie poszło.


Nie wpadłeś na to że chcemy tej walki zwyczajnie po to żeby wiedzieć kto jest lepszy ? :-)
 
Tomek jest myślącym człowiekiem, pracuje nad tym aby ustawić się na przyszłość. Zakłada kluby, ma pewnie ciche udziały udziały w Prommaku, zarobi na walkach u siebie i KSW jest mu do niczego nie potrzebne. Mammed nie jest kolesiem do pozamiatania i w najlepszym razie szanse są 50/50, ewentualna przegrana to na dłuższą metę większa strata dla Tomka niż wypłata za walkę.
 
Szczerze mowiac mi sie wydaje ze Mamed jednak z Drwalem by wygrał, mozna go nie lubic ale prawda jest taka ze w obecnej formie jaka prezentuje i jakim stylem walczy to wg mnie jednak on wygrałby ta walkę i jest jednak imo czołowym polskim zawodnikiem, chociaz nie mowie ze byłbym ciekaw konfrontacji. W sumie Mamed chyba dobrze kalkuluje nie idąc do UFC bo o ile mysle ze ze złej strony napewno by się nie pokazał to miedzy zawodnikami jakichmiał a jacy tam rządzą to jest naprawdę ogromna przepasc, średnia jest mocna, brak szans z pierwszą 10, ale dosc o Mamedzie i UFC .
 
Widze, ze wiara w urzeczywistnienie sie tego starcia jest w narodzie niewielka. Trudno sie w sumie temu dziwic bo sam kieruje sie bardziej wlasnym chciejstwem niz realnymi przeslankami wierzac, ze do tego starcia jednak dojdzie. Szkoda by jednak bylo gdyby okazalo sie, ze jedyny sposob na wylonienienie najlepszych polskich zawodnikow w poszczegolnych kategoriach wagowych to liczenie na zbieg okolicznosci i pomoc Rosjan.
 
Jeśli te warunki są prawdziwe, i jeśli Tomek je odrzuci to nie wiem co wtedy sobie o nim pomyśle.. Sama walka to był by hit nad hitami, ale pewnie Drwal wybierze ciepłą posadkę w PROMMAC.
 
Z jednej strony jeśli Tomek odrzuci oferte to się na nim zawiode bo w sumie walka leży już tylko w jego gesti z drugiej rozumiem go bo nie jest taką gwiazdą jak Mamed i nie zarabia takiej kasy a mądra głowa potrafi wykorzystać jego rekord i nazwisko.
 
Do tej pory internetowy dodatek do Punchera mialem zablokowany, wiec dopiero teraz udalo mi sie obejrzec wydanie z 5 sierpnia w ktorym gosciem byl Tomek Drwal. Mamed Khalidov vs Tomasz Drwal w walce bokserskiej ? ( od 23 min. ) Reakcja Pindery bezcenna :-)



http://www.polsatsport.pl/Film/Puncher-Extra-Time-0508,5933915/index.html
 
@up



W której to minucie bo mi się nie chce całego ogarniać?



Sorry nie zauważylem że podałeś:)
 
Temat tej walki najwyrazniej nie moze umrzec. Mateusz Borek twierdzi, ze jej finalizacja jest calkiem blisko a tajemnicze usmiechy Janisza i Jurasa sprawiaja, ze wciaz mam nadzieje. Z drugiej strony ciezko mi sobie wyobrazic Tomka bioracego walke z Mamedem w trzy tygodnie po walce na PROMMAC.



http://www.polsatsport.pl/Film/Puncher-Extra-Time-3009,6026195/index.html
 
Zestawienie bez sensu, Drwal od dawna nie jest w "gazie" a Mamed rzadko bo rzadko, ale sukcesywnie leje swoich oponentów. Dla Czeczena jedyni konkretni przeciwnicy są w M1 lub WSOF. Przypuszczam, że zdobycie i obrona pasa w Bellatorze też nie byłaby czymś szczególnie trudnym po odejściu Lombarda.
 
Na walkę w grudniu wogóle nie licze . Według mnie Slava/Carmont. Mam wrażenie że Tomek jako chyba jeden z wspołwacicieli Prommac czeka do 2 gali Prommac żeby zobaczyć jak to wypali i czy to ma sens. Jeśli będzie klapą to wtedy pewnie go zobaczymy w KSW.
 
Tomek jest współwłaścicielem PROMMAC? Wow nie wiedziałem pem1990 Ty to masz informacje widzę...
 
@up



Dokładnie nie wiem jak go nazwać. W każdym razie współtworzy marke Prommac o czym zreszta wspominał Martin że właśnie to może być przeszkodą.
 
Lanie wody i budowanie hype'u na tą walke i tyle. K&L chcą podkręcić chyba ludzi, żeby domagali się tej walki a oni moze w końcu kiedyś im ją dadzą.
 
Back
Top