Tomasz Adamek vs Patryk „Bandura” Bandurski walką wieczoru majowej gali FAME 21 w Gliwicach

Prawdziwa żenada się zacznie gdy ten chłop zacznie trashtalkować Adamka, a przecież wiadomo że ten element we freak mma jest nawet ważniejszy niż sama walka. Jednocześnie jeśli będą to chcieli rozegrać na sportowo to tez kabaret, były mistrz świata będzie szczerzył groźne miny do jakiegoś anonima?
 
Czekam na górnolotne wypowiedzi Borka jak to Adamek zapragną dotknąć czegoś nowego, otworzyć się na nieznane i tym podobne bzdury.
Słuchajcie. Tomek nic nie musi. To jest mistrz świata w boksie. W dwóch kategoriach wagowych. On mógłby teraz z Ziggym łowić ryby w New Jersey. On pragnie adrenaliny. To jest człowiek sportu. Nie może żyć bez boksu. Bez walki i wiecie bez tej otoczki !!!!!!!!!!!!! Jak słyszę , że on to robi dla kasy to mi się ludzie śmiać z tego chce. Ktoś tu ewidentnie pomylił odwagę z odważnikiem. Andrzej Wasilewski ? nie chce mi się nawet rozmawiać na temat tego człowieka !!
 
Lepiej z Sosnowskim.
92794
To ten sam Sosna co jest w PUB'ie chyba nie wyszedł :lol: , ale zdążył zawiesić Ścianę...
Dziadek Góral 47Y vs rozbity Dragon 45Y ... only in PPV :bye::confused:

A w 2013 r miał mały wypadek z angielskim taksówkarzem... :lol:
 
Głodem nie przymiera, to idzie na to, bo tych dudków musi byc bardzo dużo, żeby za nie walczyc z jakims nołnejmem. A wesolo bedzie jak youtuberowie wejdzie jakis weselniak i Adamkowi zgasnie światło
 
Oni zawsze pod te swoje pedalskie live wyskakują z ryjem do jakiś lamusów albo dzieci by się popisać przez swoimi wyznawcami :juanlaugh:
No właśnie jak taki kozak pięściarski to niech idzie walczyć w boksie zawodowym z prawdziwymi zawodnikami, a nie jak teraz freaki Alanik (słaby kickbokser) czy były hokeista Szeli (176 cm) dostał KO od zawodników MMA z wag lekkich, a teraz stary Adamek... ale wtedy mógłby dostać w palnik od jakiegoś no name'a za dużo mniejszą kasę...
 
Dla Dragona z Ped... Czereśniakiem to bym pierwszy raz wykupił PPV na to ścierwo.
Tak jak Najman stwierdził w jakimś wywiadzie , Dragon w końcu zaczyna łapać o co chodzi we frikach. Narazie jeszcze czuć, że te wbity na Adamka ostrożne, z należytym szacunkiem bo pisane z dużej litery, jakby dopiero stąpał po nieznanym gruncie. Ale czuję, że jeszcze będą z niego ludzie.
 
Sami wyhodowaliśmy tego potwora. Po co iść na galę kupić PPV? Wszytko streamy, nie opłaca nie kupuje. Słaba gala słabi nieznany zawodnicy. Hardcorowy fan tak naprawdę wymaga najwięcej, pozjadał wszystkie rozumy, czuje się lepszy od januszy, a wspiera finansowo zawodników jak najmniej. No to macie niemal cyrkowe przedstawienia na których się zarabia. Problem jest tylko taki nikt np nie porównuje WWE z zapasami olimpijskimi. A tutaj? spotykam w pracy młodych ludzi mówią że lubią oglądać MMA, a jakie? No.. Yyy Fame Cloud no i KSW czasem.
 
A kiedyś człowiek wstawał na jego walki. Raz nawet z wesela spierdolilem żeby zdążyć na fight z arreola a zrobiona mężatkę wtedy obracałem. Co za parszywy świat...
To obracanie wyglądało jak ruch obrotowy Ziemi wokół Słońca? :D wspominales ze chorujesz na lustrzyce :D
 
Back
Top