Tomasz Adamek vs Jan Blachowicz?

Kickboxer28

Oplot Challenge
Welterweight
artworks-000168429421-v0by1r-t500x500.jpg
tomasz-adamek-srodek-015.jpg


"Po medialnym sukcesie walki Floyda Mayweathera Jr z czempionem UFC Conorem McGregorem powrócił temat ewentualnego pojedynku czołowego polskiego zawodnika mieszanych sztuk walki Jana Błachowicza z Tomaszem Adamkiem (51-5, 30 KO). Robert Złotkowski, były bokser zawodowy a obecnie trener wielu zawodników MMA, jest przekonany, że Błachowicz mógłby rywalizować w szermierce na pięści z krajową czołówką.

- Jestem jak najbardziej za tym, żeby Jan Błachowicz skonfrontował się z którymś z polskich pięściarzy. Czemu nie!? Zróbmy show w Polsce! Janek ma dobrą stójkę, należałoby jeszcze popracować, nabrać kocich ruchów i kto wie? Jest naprawdę silnym facetem, który potrafi mocno uderzyć i dać dobrą walkę - powiedział szkoleniowiec współpracujący m.in. z Mariuszem Pudzianowskim, Damianem Janikowskim czy Popkiem.

Jan Błachowicz, znany wcześniej ze startów na galach KSW, walczy aktualnie dla federacji UFC. Fighter z Cieszyna mierzy 188 cm i waży około 93 kg - mógłby więc stanąć do walki zarówno za zawodnikiem kategorii ciężkiej jak i junior ciężkiej."

Źródło: ringpolska. pl



Janek nowym Conorem? :siara:
 
Last edited by a moderator:
Stare, kurwa.
Miocic też mówił, że chce walki z Joshuą, Reem i Junior z Kliczkami, Manuwa z Hayem, Tyson Fury z Velasuqezem.

::duszenie::
 
Lubię Janka, serio, szanuję go za to, że nie wybrał Strikeforce (:mamed:) ale NIE! :siara:
Stare, kurwa.
Miocic też mówił, że chce walki z Joshuą, Reem i Junior z Kliczkami, Manuwa z Hayem, Tyson Fury z Velasuqezem.

::duszenie::
Silva z Royem Jones Jr
 
Jak już informowaliśmy, Jan Błachowicz, walczący na co dzień w UFC (wcześniej KSW), nie wyklucza debiutu w boksie zawodowym. Pomysł ten podoba się choćby trenerowi Błachowicza, Robertowi Złotkowskiemu.

Temat potencjalnej walki bokserskiej znanego w Polsce zawodnika MMA podchwycił szybko Mariusz Grabowski. Szef Tymex Boxing Promotion proponuje Błachowiczowi walkę z Adamem Balskim (10-0, 8 KO).

- Ja proponuję 50 tysięcy złotych i niech wygrany zgarnie wszystko - napisał na Twitterze promotor Balskiego.

Pozostaje poczekać na odpowiedź zawodnika mieszanych sztuk walki.
 
Jak już informowaliśmy, Jan Błachowicz, walczący na co dzień w UFC (wcześniej KSW), nie wyklucza debiutu w boksie zawodowym. Pomysł ten podoba się choćby trenerowi Błachowicza, Robertowi Złotkowskiemu.

Temat potencjalnej walki bokserskiej znanego w Polsce zawodnika MMA podchwycił szybko Mariusz Grabowski. Szef Tymex Boxing Promotion proponuje Błachowiczowi walkę z Adamem Balskim (10-0, 8 KO).

- Ja proponuję 50 tysięcy złotych i niech wygrany zgarnie wszystko - napisał na Twitterze promotor Balskiego.

Pozostaje poczekać na odpowiedź zawodnika mieszanych sztuk walki.
Dobrze że UFC musi wydać zgodę zawodnikowi na start w formułach uderzanych i może do tego nie dojść :crazy:
 
Tak jak lubie Janka tak samo nie chce oglądać egzekucji na nim. Fajny z niego gość, naprawdę szkoda jego zdrowia. Z jego cardio by to naprawdę było niebezpieczne dla niego
 
Balski robi Janka jak chce
Miałem pisać dokładnie to samo. Nie potrzebowałby nawet sześciu rund. Balski to spory prospekt i bardzo charakterny chłopak. Obserwuje z boku i akurat jego nazwisko czasem przywołuje mnie do obejrzenia gali bokserskiej z jego udziałem.
Widzę już kładzione są podwaliny pod rychłe zwolnienie z UFC.
Lepiej nie da się tego podsumować.
 
Jakoś żadnego Polskiego fightera nie mam zamiaru oglądać w boksie. Nawet za darmo. Ewentualnie Łukasza Bienkowskiego :D
 
Bardzo lubię Janka, uważam że stójkowo naprawdę się podciągnął od kiedy pracuje ze Złotym, ale w boksie nie widzę jego szans z rozbitym Janikiem, a co dopiero z Adamkiem, który co prawda jest już mocno past prime, ale wciąż prezentuje przyzwoity poziom.
 
50 tysi?
to prawie tyle co podstawa UFC dla debiutanta

Haha dokładnie, już widzę jak Janek wychodzi do walki, w której na stole jest JEDNA GAŻA a zarobi ten co wygra pojedynek. Dajmy na to w drugiej rundzie Jano skreci kostkę, hajsu nie dostanie, walki w Ufc też, a do tego jeszcze za karę mogą go zwolnić, 0 korzyści. Gdyby wyłożył 500k na stół to inna bajka, Cieszyński książę mógłby się zastanowić, a tak to nie bardzo IMO.
 
Haha dokładnie, już widzę jak Janek wychodzi do walki, w której na stole jest JEDNA GAŻA a zarobi ten co wygra pojedynek. Dajmy na to w drugiej rundzie Jano skreci kostkę, hajsu nie dostanie, walki w Ufc też, a do tego jeszcze za karę mogą go zwolnić, 0 korzyści. Gdyby wyłożył 500k na stół to inna bajka, Cieszyński książę mógłby się zastanowić, a tak to nie bardzo IMO.
on chyba jako przegrany dostal 30 tysi $, nie wiem ile teraz ma, ale Tybura jakos tak zarabia to moze i Jano ma tyle
 
on chyba jako przegrany dostal 30 tysi $, nie wiem ile teraz ma, ale Tybura jakos tak zarabia to moze i Jano ma tyle

Jano chyba zarobił pewnego razu +/-70 k $ tylko nie pamiętam za którą walkę. Czy to nie był czasem Latifi? Tak czy siak z czym do kogo gdzie kurs dolara do złotówki, to już mógł chociaż zakomunikować że wykłada 50k $ na stół i niech się biją o te pieniądze, ale gdzie że złotówkami. Za tyle to może Oleksiejczuk ewentualnie by zawalczyl bo wątpię aby dostawał więcej. Ogólnie to ktoś chce chyba sobie rozgłosu zrobić i to wszystko, tak jakbym poszedł pod klub bokserski i zaoferował 50 zł za walkę w mojej piwnicy pewnego wieczoru ponieważ chcę zabłysnąć wśród znajomych organizując nielegalne walki w czterokątnej piwnicy (oglądane przez okno bo w środku mieszczą się tylko zawodnicy) :boystop::jjsmile::mamed::fly:
 
Back
Top