To może być mało popularny pomysł ale jest.

Graf Ramolo

ONE FC
Flyweight
Uważam że zawodnicy MMA powinni nosić kamerki 360 i można by wtedy pojedynki oglądać w vr z pierwszej perspektywy. Do zestawu mogły by być jeszcze takie elektrody co by cię kopały prądem jak twój zawodnik dostaje akurat. Myślę że to by mega podniosło oglądalność i popularność tego sportu. Ale jak napisałem w tytule, mogę być w mniejszości ;)
 
Uważam że zawodnicy MMA powinni nosić kamerki 360 i można by wtedy pojedynki oglądać w vr z pierwszej perspektywy. Do zestawu mogły by być jeszcze takie elektrody co by cię kopały prądem jak twój zawodnik dostaje akurat. Myślę że to by mega podniosło oglądalność i popularność tego sportu. Ale jak napisałem w tytule, mogę być w mniejszości ;)
I jeszcze takie metalowe obręcze zakładane na ręce i nogi które imitowałyby różne techniki kończące :goldi:
 
Uważam że zawodnicy MMA powinni nosić kamerki 360 i można by wtedy pojedynki oglądać w vr z pierwszej perspektywy. Do zestawu mogły by być jeszcze takie elektrody co by cię kopały prądem jak twój zawodnik dostaje akurat. Myślę że to by mega podniosło oglądalność i popularność tego sportu. Ale jak napisałem w tytule, mogę być w mniejszości ;)
:damjan:
 
Rozumiem koncept, ale wykonanie tego byłoby co najmniej kłopotliwe. Gdzie i jak ją zamontować żeby to nie przeszkadzało zarówno w akcjach stójkowych i parterowych, nie spadało, uwierało itp.

Przecież taki choćby Ngannou jakby komuś w taką kamerkę umiejscowioną na czole trafił, to by ją wmontował w czaszkę tak, że rywal zostałby cyborgiem z miejsca.

Natomiast na tych pseudo sportowych patologiach mogłoby to chyba chwycić.

Osobiście wolałbym ref cam w UFC, tak jak kiedyś w Pride czy chyba w PFLu teraz. To wygląda całkiem spoko, a i oglądanie nielubianych zawodników budzących się po nokautach zawsze by cieszył bardziej.
 
Ja bym dał kamery na czoło celebryckim pizdeuszom, ktorzy siedzą w 1 rzędach żeby sie pokazac przed kamerą. Wyszłoby gdzie się najczęściej gapią podczas gali.
 
Myślę, że dodatkowo powinny wybiegać lwy na łańcuchach z 4 stron oktagonu, gdy zawodnik za bardzo cofnie się pod siatkę. Albo napierdalasz się na kurwie bez spierdalania albo giniesz
Plus walki na śmierć i życie, z bronią białą albo np. 2 zawodników kontra niedźwiedź Grizzly, albo że przegranemu ścinają rodzinę a on sam idzie na tortury wszystko lajf z donejtami jasna sprawa
 
Przecież taki choćby Ngannou jakby komuś w taką kamerkę umiejscowioną na czole trafił, to by ją wmontował w czaszkę tak, że rywal zostałby cyborgiem z miejsca.
Bispingowi można by zamiast oka zamontować kamerkę, nie byłoby 360 ale byłby widok z pierwszej osoby.
Jest w sumie ten nowy bez oka, piszemy petycję do Dany żeby mu kamerkę tam zamontował.
 
To był tylko żarcik ale myślę że w dzisiejszej dobie miniaturyzacji bez problemu do zrobienia. Ostatnio kupiłem kamerkę szpiegowska co mieści się w czymś wielkości kostki do gry tak że do ogarnięcia.
 
To był tylko żarcik ale myślę że w dzisiejszej dobie miniaturyzacji bez problemu do zrobienia. Ostatnio kupiłem kamerkę szpiegowska co mieści się w czymś wielkości kostki do gry tak że do ogarnięcia.
Dla maratończyka może by było do zrobienia, ale tutaj słusznie napisali, że bomba od Franciszka może pozamiatać. Bardziej dopatrywałbym się przyszłości takiego rozwiązania w biotechnice i czymś w rodzaju kamery-soczewki w oku.
 
Dla maratończyka może by było do zrobienia, ale tutaj słusznie napisali, że bomba od Franciszka może pozamiatać. Bardziej dopatrywałbym się przyszłości takiego rozwiązania w biotechnice i czymś w rodzaju kamery-soczewki w oku.
Po bombie od Franka to już przestanie być soczewką, a zacznie być na stałe zamontowana... :suchykarol:
 
Na allegro tego masa , wpisz ukryta kamera szpiegowska czy coś w ten deseń wyskoczy ci tona aukcji w różnych wersjach typu okulary, ładowarki, zegarki itp.
I wszystkie zjebane. Przeważnie się psują po chwili używania, a dopóki działają to obraz tragedia.
 
Back
Top