To już jest przegięcie

Mauricio Rua

Jungle Fight
Light Heavyweight
Wpisałem do wyszukiwarki google "MMAROCKS" i w 4 czy 5 linku pod spodem pojawiło się:



http://stsport.pl/2012/04/02/marcin-najman-ostro-o-mma-rocks-ci-smieszni-krasnale/



Mam taką prośbę do Redakcji. Czy ta śmieszna persona obrażająca wszystkich mogła by zniknąć z naszego wspaniałego portalu. Po co robić mu darmową reklame. Niech raz w życiu chociaż ciężko popracuje na pieniążki bo jak na razie to żyje z robienia cyrku.
 
ale on twardziel wyplaca z liścia :-) kiedy sobie myślę, że taki głupi na jakiego go promują nie jest udziela wywiadu i złudzenie mija. Swoją drogą to dobrze, że chciał wypłacać z liścia bo loł kingiem by się mógl przejechać :-)
 
nic nowego



Bazelak sam komentuje swoje wpisy na stronie i forum, więc to jest drobiazg. Poza tym ostatnio znalazł patent na to, żeby się nie narobic - dobroczynnośc. Np zapalił znicz na grobie bliżej nieokreślonych osób w Mławie lub zrobił sobie fotografię z chłopakiem na wózku. Wszelką opozycję straszy Bogiem i nazywa ludźmi bez serca. Dobry Łotr
 
@RUA



wchodzisz na te strone wpisując w google mmarocks?


Czasami tak wchodzę. czasami z ulubionych. Na allegro też tak wchodzę. Nie widzę w tym nic dziwnego.



A co do Ciebie kaczka to nie bądź taki do przodu i za nim coś napiszesz przeczytaj mój post ze "zrozumieniem".



Tacy jak Najman i Bazelak powinni zniknąć z ringów MMA. Oni powodują zły odbiór tego sportu.
 
A Ja myślałem, że każdy ma MMARocks.pl ustawione jako strona startowa...? :-)
 
@ Blemondo powiedz że żartujesz...



@RUA kaczka nie ma czasu na czyatnie ze zrozumieniem bo musi jebną% kolejnego posta..
 
Mam google ustawione jako startową. Nie gniewajcie się koledzy ale nie tylko MMARocks człowiek żyje :).



@Przemek



Obawiam się, że Belmondo nie żartuje. Kiedyś mnie jakimś wywiadem na WP Bazelak podkurw... i chciałem mu komentarz na jego stronie napisać. No i zaskoczyła mnie niemiła niespodzianka: (Your comment is awaiting moderation...). Po walce z Walusiem wszyscy na jego forum pisali, że Kamil B był lepszy tylko... ta nieszczęsna kontuzja hahahahaha... W co drugim poście koleś pisze jaki to z niego nie jest społeczniak i dobrodziej jak wierzy w Boga i czyni wszędzie dobro. No i oczywiście każda jego porażka to przypadek albo kontuzja. Jak ktoś jest urodzonym fajtułapą i w każdej walce sam robi sobie krzywdę to powinien mieć zakaz walk w MMA. Panom B i N dawno należałoby podziękować. Ktoś ich jeszcze zabije w czasie walki i będzie po mma w Polsce. Tak jak to było z dopalaczami.
 
Jak może zniknąć z portalu jak w kółko o nim gadcie?



Do czego w sumie i jak dorzucam 3 grosze w tym temacie
 
Cytując klasyka "HA HA HA HA HA", przecież żartuje. Też mam google jako startową jak pewnie większość, używam nawet Chrome ale w pasku zakładek widnieje czerwone "R" w czarnym kwadraciku żeby było szybciej...
 
Sex & Drugs & Rock & Roll


Nie wiedziałem, że komputer ma tyle opcji. :-) Mauricio, możesz mi powiedzieć czy choć w połowie są tak pociągające jak to forum? Chciałbym być bardziej kreatywny ;P
 
Zdarza mi się pójść do łazienki ;] Ale dobra koniec śmiecenia, bo mamy od tego innych użytkowników...



Big up
 
Wielka szkoda że nie opublikowali także innych wypowiedzi które padły w tej rozmowie. Kilkukrotnie złapałem go na niewiedzy.
 
Najman i Bazelak są dla mnie tyle samo warci. Oni żyją w swoim świecie gdzie są wielcy i wspaniali, dlatego nie ma sensu zwracac na nich uwagi
 
gadałeś z gwiazdą :D swoją drogą ciekawe co on chce w taki sposób osiągnąć ? być rozpoznawany, uwielbiany i bogaty ? chyba nie tedy droga
 
Back
Top