TITAN FC 24 - debiut Braulio Estimy i walka Johnsona [VIDEO]

Miedziak

BAMMA
Welterweight




Jeden z najlepszych grapplerów na świecie, Brazylijczyk Braulio Estima stoczył wczoraj swoją pierwszą zawodową walkę MMA na gali TITAN FC 24.



Na tej samej gali swoją drugą walkę po zwolnieniu z UFC stoczył Anthony "Rumble" Johnson. Po raz pierwszy w tym roku udało mu się zrobić wagę.



 
Dobrze, ze Rumble wygrywa. Mam nadzieje, ze szybko zobaczymy go w UFC w LHW
 
Estima magiczne JJ ale niestety póki co nic więcej. Zapasy słabe, stójki się widocznie bał. Zobaczymy jak będzie dalej.
 
Dzięki za wrzute.







Gratulacje dla Braulio, niestety widać że stójka jeszcze nie istnieje, zapasy też ograniczają się do tradycyjnych obaleń z BJJ, ale mam nadzieje, że uda się jeszcze coś Estimie zawojować.
 
A skąd wiesz, że chce wojować świat MMA? Jak dla mnie to może poddawać słabiaków/średniaków, niektórym taka rola pasuje, a i dla oka takie bjj miłe. ;-] Z czasem Braulio być może się rozwinie w stójce, a może i nie, wszystko czas pokaże.
 
Jeśli Estima nie chce zwojować czegoś w MMA, to ja - i pewnie wielu innych kibiców - na wstępie grzecznie mu podziękuję.
 
Może warto zacząć małymi krokami, a nie jak Pudzilla iśc od razu po 'miszcza świata'? :-)
 
Ja bym chętnie obejrzał walkę Naruszczka/Jotko vs Estima. Ciekawe czy (jakby nie patrzeć) jedni z lepszych polskich zawodników byliby wstanie pokonać człowieka, który na razie ma dobry ,,jedynie • parter?
 
Back
Top