Tim Sylvia: Pudziana czeka szybki nokaut

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Za Newsweek.pl:

Na tydzień przed walką w formule mieszanych sztuk walki (MMA) z Mariuszem Pudzianowskim Amerykanin Tim Sylvia opowiada serwisowi Newsweek.pl o silnych stronach Polaka oraz wyjaśnia, dlaczego się ich nie obawia.

Newsweek.pl: Widziałeś którąś z dwóch walk Pudzianowskiego?
Tim Sylvia: Tak, widziałem jego ostatnią walkę. Musi jeszcze dużo popracować. Jestem znacznie lepszy niż Yusuke Kawaguchi. Jeśli Pudzian będzie walczył tak ze mną jak z nim, czeka go szybki nokaut.

Newsweek.pl: Czy ledwie dwa tygodnie, jakie będzie miał na regenerację Pudzianowski, dają ci przewagę?
Tim Sylvia: Nie. Więcej walk to więcej doświadczenia.

Newsweek.pl: Jak idą twoje przygotowania do walki?
Tim Sylvia: Bardzo dobrze. Jestem z nich niezwykle zadowolony. Właściwie już jestem gotowy do wejścia na ring.

Newsweek.pl: Jakie są mocne strony polskiego zawodnika?
Tim Sylvia: Przede wszystkim jest silny. W końcu to pięciokrotny zwycięzca turniejów Strongman.

Newsweek.pl: Dwukrotnie byłeś mistrzem UFC (pojedynki tej amerykańskiej organizacji MMA odbywają się w ośmiokątnym ringu otoczonym siatką). Czy uważasz, że Pudzianowski może zrobić karierę w formule MMA?
Tim Sylvia: Na pewno wie, na co się porywa. Ale czy zdoła to osiągnąć? Tego nie wiem. Wynik naszego starcia na pewno będzie miał na to wpływ.

Newsweek.pl: Jak widzisz przyszłość mieszanych sztuk walki? Czy mogą pobić popularność boksu zawodowego?
Tim Sylvia: Tak, już doganiają pod tym względem bok
 
Myślałem, że bardziej będzie drwił z Pudziana po tym "spektaklu" z Kawaguchim... Pobawią się troszeczkę.
 
lakoniczne nieco odpowiedzi :)


ufc dogania boks? myślałem, że już go przegoniło.
 
Back
Top