THQ Bankrutem - EA Sports wykupuje prawa autorskie do UFC Undisputed!

Paz

Brutaal
Featherweight
No i stało się. Firma THQ zbankrutowała i wysprzedała prawa autorskie do gier jak i swoje studio. Poniżej polski news o bankructwie THQ i angielski o sprzedaniu praw autorskich do UFC dla EA Sports.



http://www.padportal.pl/1816-zegnaj-thq-czyli-koniec-bankruta



http://www.escapistmagazine.com/news/view/117653-THQ-Loses-UFC-Closes-Studio
 
W sumie teraz dopiero zauważyłem, że bankrutctwo to stary news, a nowość dotyczyła jedynie licytacji kończącej firmę THQ. mea culpa
 
UFC na PC
smile.gif


Moje marzenie!
 
Niechcialbym by serie gier Saints Row i Darksiders zniknely ... Mam nadzieje, ze ktos wykupi te studia i beda po prostu tworzyc pod szyldem innej wiekszej firmy.
 
Gdzies ostatnio czytałem, że już jakaś firma się tym zajęła i projekty są nie zagrożone. Jak mi się coś dokładniej przypomni to napisze ;]
 
troche sie boje, bo te mma od EA mega chujowe, oby ogarneli sie i robili cos podobnego jak THQ, a nawet lepszego, bo maja takie mozliwosci.
 
[']



Zawsze mi pozostanie pudełko UFC 2010 i 3. Niech EA Sports skorzysta z możliwości i wiedzy THQ, a nie tylko ich wchłonie.
 
Ja od zawsze gram w FIFE. W pierwszą to chyba 96. EA jak nie ma konkurencji to zawsze sprzedaje gówniane gry. FIFĘ to najchętniej co roku sprzedawaliby tą samą w innym pudełku. Trochę się to poprawiło jak KONAMI z PESem im zagroziło. Raczej nie spodziewałbym się żeby mocno się sprężali nie mając poważnej konkurencji na rynku. Zresztą MMA to nie piłka nożna i tyle gir nie sprzedadzą.
 
"Niechcialbym by serie gier Saints Row i Darksiders zniknely"



prawa do Saints Row wykupione przez Koch Media , Virgil Games i ich Darksiders jest jeszcze licytowane.



co do UFC od EA to ma być tworzone od nowa , nie bazując na EA MMA.
 
EA to jest tak ogromna spółka, że pewnie ktoś inny będzie się zajmował UFC niż ekipa która ogarneła ea mma. Zresztą dużo osób z THQ znajdzie miejsc w EA.
 
Rozumiem co Mauricio miał do przekazania i też się tego trochę obawiam.



Mi tam EA MMA się akurat podobało, chociaż parter skopali, bo był zbyt uproszczony. Stójka za to była dopracowana i efektowna. Czasem lubię sobie pograć w proste arcade'ówki, dlatego aż tak nie narzekałem. Jak mam trochę czasu wolnego to sobie odpalam. A i jak zagram z kimś z kumpli, to Overeemem koszę każdego. :]
 
Pojawiły się nowe szczegóły związane ze sprzedażą aktywów THQ. Wbrew obawom graczy, SEGA nabyła nie tylko studio Relic Entertainment, ale także markę Company of Heroes. To samo tyczy się grupy Koch Media, która przejęła nie tylko Volition, ale i serię Saints Row.



Niestety, o ile doniesienia o Company of Heroes, Saints Row i Metro nastrajają optymistycznie, tego powiedzieć nie można o serii Darksiders i tworzącym ją zespole z Vigil Games. Gdy okazało się, że studio nie zostało sprzedane, postanowiono je zamknąć. Tym samym najprawdopodobniej anulowano także kolejny projekt developerów, który znany był pod kodową nazwą Crawler.



Nie wiadomo też, jaki los spotka cykl Darksiders, aczkolwiek główny projektant drugiej części, Haydn Dalton, zdradził na Twitterze, że już pracowano nad • trójką • . Jednym z jej głównych elementów miał być • czteroosobowy co-op.



Na koniec informacja, która powinna zainteresować fanów serii Homeworld. Niezależne studio teamPixel • specjalizujące się w aplikacjach mobilnych, komputerowych i internetowych • postanowiło z pomocą graczy odkupić prawa do cyklu. Za pośrednictwem serwisu IndieGoGo firma ruszyła ze zbiórką pieniędzy na zakup marki • potrzebują w tym celu 50 tysięcy dolarów. Do końca akcji pozostało 14 dni.


http://www.cdaction.pl/news-30584/thq-studia-i-gry-sprzedane-to-juz-koniec.html
 
Grałem i EA MMA i UFC 3(mam obie na PS3), i powiem tak obie gry mają dobre i złe strony. Nie rozumiem ochów i achów nad UFC, a psioczenie na EA MMA gdzie np. grafika jest bardzo dobra, motoryka w stójce też była bardzo fajna i na pewno lepsza niż w dużo nowszym UFC 3. Oczywiście UFC 3 to też bardzo fajna gra gdzie jest dużo lepszy parter dostępni są bardziej klasowi zawodnicy i jest PRIDE. Obie gry mają swoje dobre i złe strony, ale mówienie, że EA MMA to całkowita kupa, to trochę przesada jak dla mnie.
 
Ja czytałem info, że zaraz po przejeciu licencji przez EA oddział odpowiedzialny za UFC Undisputed (THQ San Diego) został rozwiązany. Wielu ludzi znalazło jednak zatrudnienie w EA Sports i mają mieć bezpośredni wpływ na nowe UFC. Niestety, nie przytocze żadnego niusa, ale jestem pewien, że była taka informacja. Nie ma co srać dupska, bedzie dobrze :)
 
Po to kupiłem Xboxa po nie wygraniu go w typerze, żeby grac w UFC 2010, a potem 3. Na PC z kolei, żeby utrzymało tą grywalność i realizm będzie trzeba bankowo mieć - dużo droższą niż konsola - maszynę. Obym teraz nie musiał kompa nowego kupić, bo zostanę przy trójce...
 
Też kupiłem Iks Kloca dla UFC 2010. Teraz bardzo tanio można dorwać tę konsolę, więc czasem nie rozumiem tych płaczów 'pecetowców'.
 
Back
Top