Thompson przeprasza na łamach mmajunkie.com

Apokalipson

Oplot Challenge
Welterweight
Przeglądając zagraniczne portale natrafiłem na relację z krótkiego oświadczenia Thompsona, którego udzielił na piśmie portalowi mmajunkie.com... Nie zauważyłem, żeby gdzieś się pojawiło więc wrzucam na forum...



Fragmenty po polsku:



"Doceniam to, że KSW uznało decyzję sędziów za kontrowersyjną i podjęło szybkie działania zmierzające do naprawy tej sytuacji" napisał Thompson w oficjalnym oświadczeniu dla portalu mmajunkie.com



Brytyjski zawodnik wagi ciężkiej przeprosił za swoje niestosowne zachowanie mówiąc, ubolewając że "mogły to oglądać dzieci" (sic!)



Thompson nie jest do końca pewien czy dojdzie do kolejnego pojedynku...



"Co do tego czy będę walczył z Mariuszem ponownie... Decyzję o uznaniu walki za "no-contest" traktuję w pewnym stopniu jako krok zmierzający do rozwiązania mojego sporu z KSW, ale wciąż pozostaje jeszcze kilka kwestii wymagających wyjaśnień" - napisał Thompson. "Jeśli te rozmowy pójdą dobrze, na pewno rozważę możliwość kolejnego pojedynku z Mariuszem. Natomiast jeśli nie dojdziemy do porozumienia następne walki stoczę już dla innej organizacji."



Na końcu oświadczenia Thompson podziękował swoim fanom, również tym w Polsce...



"Wsparcie, które otrzymałem w związku z tą całą sytuacją jest naprawdę niesamowite, szczególnie od fanów z Polski, jak również innych fighterów, a nawet od ludzi, którzy mi nie kibicowali, ale stanęli po mojej stronie bo kochają MMA i nie chcą, aby ten sport podzielił los boksu"...



Link fo oryginału: http://mmajunkie.com/news/26290/thompson-apologizes-for-ksw-17-rant-unsure-about-third-bout-with-pudzianowski.mma
 
"Natomiast jeśli nie dojdziemy do porozumienia następne walki stoczę już dla innej organizacji." I bardzo dobrze.
 
KSW miało by prawe się wkurwić, ale biznes is biznes,Cholewa widać twardy gracz więc do celu po trupach. Kwieste tego pozostawił bym samym zainteresowanym, a dla nas jako kibiców było by to ciekawe wydarzenie,które podbudował by pozycję Mmaattach.



Uważam, ze DVD nie przetrwał by 2 minut. Co nie zmienia faktu, że cieszył bym się gdyby Mmaattack miało Nastulę który przynosił by im zysk:)
 
Osobiście bym wolał Jamesa na MMA Attack. Od drugiej walki z koksem zyskał dużo na rozpoznawalności w Polsce, pomogło by to w promocji i popularyzacji MMAA i mogli by to zestawić jako walkę dwóch zawodników Pride FC. Przy okazji rosła by konkurensja dla KSW.
 
"... ale wciąż pozostaje jeszcze kilka kwestii wymagających wyjaśnień" - napisał Thompson. "Jeśli te rozmowy pójdą dobrze, na pewno rozważę możliwość kolejnego pojedynku z Mariuszem. Natomiast jeśli nie dojdziemy do porozumienia następne walki stoczę już dla innej organizacji."







Nie wydaje sie Wam, że w tej częsci wypowiedzi Thompsona chodzi o jakąś kasę, którą chce otrzymać od K&L i od tego uzaleznia dalsze występy dla KSW?



Moze chce bonus za wygraną?
 
@ Blade - nie znalazłem całego oświadczenia, ale "przepraszam" wzięte jest z oryginalnego postu z mmajunkie.com



The British heavyweight apologized for his behavior and stated, "There could have been children watching".
 
Dostałem właśnie informację od osoby siedzącej w 5 rzędzie od ringu, że Thompson z dużą siłą rzucił z ringu pucharem w stolik, przy którym prowdopodobnie siedzili śedziowie (kolega nie wiedział czy to byli sędziowie-podobno siedziała tam też jakaś dziewczyna z laptopem)



Nie wiem czy ktoś wcześniej pisał o tym zdarzeniu, ja Thompsona nie chcę widzieć więcej na KSW.
 
Back
Top