The Ultimate Fighter Redemption - tylko komentarze (spoiler alert)

Orlos

Legacy FC
Welterweight
Podobnie jak do poprzednich edycji temat służący do dyskusji na temat popularnego reality show. W różnych tematach widziałem, że się pojawiły dyskusje odnośnie TUF-a. W najgorszym razie temat umrze śmiercią naturalną.

Zdecydowanie nie zaglądać do tematu przed obejrzeniem bieżącego odcinka.

Tym razem w domu TUF-a zamknięto 14 półśrednich. Znamy już składy drużyn.

Team Snake
James Krause
Jesse Taylor
Ramsey Nijem
Dhiego Lima
Joe Stevenson
Tom Gallicchio
Gilbert Smith

Team Cody
Seth Baczynski
Mehdi Bagdad
Eddie Gordon
Hector Urbina *
Hayder Hassan
Julian Lane
Justin Edwards

* Hector Urbina nie zdołał zrobić wagi na walkę z Jamesem Krause . Walkę przełożono a Hectora zastąpi Johnny Nunes
 
Szkoda Setha, ten Gilbert wygląda na typowego czarnucha z niskim IQ... :(
no jak juz bysmy mieli oceniac IQ po wygladzie to Seth wyglada tez na takiego typowego Rednecka, ktoremu do intelektualisty baaardzo daleko :wink:
Co do walki to typowe malo widowiskowe lay and pray. Mysle, ze Gilbert wiele nie zwojuje w tej edycji
 
O ja pierdole co to sie stalo w 2 odcinku. Tuz przed walka mowilem znajomemu, ze nie powinni tego puszczac w tv bo to bedzie gwalt.

@Orlos dlaczego team Snake, a u Codego nie ma team debil?
 
Chujowo, że przegrywają, ale w spinach 2-0 Cody :goldi:
Jezeli gosc ktory nie umie sie wypowiedziec,a jak cos nie idzie po jego mysli to rzuca sie z lapami wygrywa w spinach to spoko.

Nie wiem czy bedzie wieksza niespodzianka niz w tej walce. Nie wiem jakim cudem Eddie przegral. Gosc ktory walczyl w 84, nawet chyba wygral TUFa w 84 przegral z gosciem ktorego pokonal @zombie. Nic mnie nie zaskoczy.
 
No własnie. Zawodnik ze średniej wtopił jak amator (jak on bronił te RNC??!?!) z naturalnym lekkim. Następna walka będzie podobnym zestawieniem- Jessie Taylor, którego poddawał Mamed, z Baghdadem z lekkiej.
Widać, że niektórzy desperacko chcą wrócić do UFC nie parząc na kategorie :)
 
A ogólnie to walczą w półśredniej. Taylor to tak skacze chyba między średnią a półśrednią bo jeszcze po drodze do TUFa zebrał od Borysa i Saidova.

Tom ładnie typa poskładał. Dwie walki zestawione przez Codiego wygrywa TJ :D

W następnej walce Mehdi Bagdad, więc można się spodziewać, że wspomni o trenowaniu z Andersonem Silvą.

@dssport jeśli by było coś ciekawego dla Codiego a nie wymuszonego to bym wstawił. Snake się przyjęło i trzeba do tego podejść z dystansem i się nie spinać niepotrzebnie. Może dla Codiego wyjdzie jakiś fajny pocisk w czasie tego sezonu, kto wie. Rozumiem, że jesteś fanem TJ'a?

Ja generalnie nie zagłębiam się w sytuacje między TJ'em a Alpha Male. Lubię Dillashawa od czasu TUFa w którym był uczestnikiem.
 
@dssport jeśli by było coś ciekawego dla Codiego a nie wymuszonego to bym wstawił. Snake się przyjęło i trzeba do tego podejść z dystansem i się nie spinać niepotrzebnie. Może dla Codiego wyjdzie jakiś fajny pocisk w czasie tego sezonu, kto wie. Rozumiem, że jesteś fanem TJ'a?
Fanem Tj tez jestem ale nie rozumiem obrazania goscia ktory zmienil druzyne i nazywania go zdrajca i w ogole. To jest indywidualny sport. No i z Codego wiekszy debil niz z Tj Snake.
 
Jessie przeleżał Mahdiego. Pełna dominacja, ale porywające to nie było.
 
Kolejne zwyciestwo ekipy TJ. Ciekawe czy zalozenie tego tufa bylo pokazanie Codego jako agresywnego debila tak samo jak w przypadku Aski ;).
 
Ogólnie całkiem fajny odcinek, dużo się działo. Z pierwszych urywek wygląda na to, że Diego lepiej psychicznie przyjął walkę z klubowym kolegą ale klatka rządzi się swoimi prawami.
 
Kolejne zwyciestwo ekipy TJa. Mysle, ze po tym programie gym Ludwiga wzmocni sie po tym programie.

Wie ktos jak nazywa sie zabieg ktory robila sobie druzyna Codyego? @baju
 
Kolejne zwyciestwo ekipy TJa. Mysle, ze po tym programie gym Ludwiga wzmocni sie po tym programie.

Wie ktos jak nazywa sie zabieg ktory robila sobie druzyna Codyego? @baju
To z nosem? Na jednym z Embedded o tym mówił. Jak wrócę z pracy to podeślę Ci link z wideo.
 
Odcinek typu: losing with the booiizz! :D ciekawe czy cos w tym sezonie w ogole ogarną

Zabieg ten nazywają tam cranial facial release
 


http://www.cranialfacialrelease.com/

Wyrównuje dysproporcje w nozdrzach spowodowane zarówno mechanicznym przesunięciem przegrody nosowej (u fighterów o to nietrudno), jak i różnymi innymi czynnikami, często wrodzonymi. Znajomy to miał, miało pomóc na chrapanie. Przez jakiś czas podobno faktycznie było cicho, ale później wróciło. Aaa i alergikom się poleca z katarem siennym się uporać też. Raczej co jakiś czas trzeba ten zabieg "odświeżać", a tak to tylko doraźnie działa.

Swoją drogą, w sumie widać, że Garbrandtowi nie leży coachowanie zbytnio - jest bardzo na dystans ze swoim teamem, zawsze sobie na trybunkach siedzi, porady jakieś daje ustne, z reguły tylko obserwuje treningi. TJ zupełne przeciwieństwo, osobiście tarczowanie robi, włazi do klatki w przerwach w walce i sam doradza, w domu TUFa dużo spędza czasu i ogólnie jest strasznie zaangażowany, ma chyba misię pedagoga w sobie, zajawka :)
 
Ciekawe za to ta cena...
A TUF póki co do jednej bramki. Przereklamowany Hassan zaś wtopił po słabej walce.
 
Prostsze to niż operacja całej przegrody, a przynajmniej mi się tak zdaje. @klimek1 na długo to koledze pomogło z chrapaniem?

Nadrobiłem ostatni odcinek. Tak bardzo Cody dupsko spinał a przez niego do walki nie doszło. Team TJ póki co ostra dominacja.
 
Myślałem że Stevenson pozamiata konkurencje ale jakoś wolno się porusza jak na niego.
 
Myślałem że Stevenson pozamiata konkurencje ale jakoś wolno się porusza jak na niego.
on ogolnie wyglada jakby byl na jakis antydepresantach, tudziez ciosow za duzo przyjal. Przed chwila skonczylem ogladac ostatni odcinek
 
Garbrandt kolejny raz udowadnia pozycję pierwszego kretyna ufc. Nie ma chyba głupszego spinającego się o wszystko pajaca. Team Snake!
 
Back
Top