The best of MMARocks!

No i tak w miły sposób przeszliśmy od masturbacji nożem do możliwości spędzenia czasu z dziewczyną.
smile.gif


Jakoś mnie to zdanie rozbawiło :) A wyrwane z kontekstu jeszcze bardziej nabiera mocy :D
 
kiedys na silowni krecilismy radiem i wykrecilismy radio maryja. jak fajnie szlo wyciskanie przy spiewie dewotek "to nie gwozdzie cie przybily lecz moj grzech" normalnie trening mojego zycia


Autor: Painkiller
 
Z ważenia przed UFC 146.



http://cohones.mmarocks.pl/topic/ufc-146-dos-santos-vs-mir-8211-wazenie#post-331215
 
"Smuci mnie trochę fakt że nikt nie bierze pod uwagę Alisterioda Overtestosterone , który to w boksowaniu jest jedynym porównywalnym zawodnikiem do Juniora i w zapasach nie ustępuje Meksykańskiemu rzeźnikowi."

Vegeta, odnośnie rewanżu Junior vs Cain.
#edit: świeżak albo troll, bez sensu dodałem
 
by bartek3112

tez zauwazylem, ze kobiety na "meskich" forach wzbudzaja u czytajacych emocje na miare tych, które odczuwa pedofil w Smyku


Dobre podsumowanie reakcji typu ''pokaz cycki'', gdy na forum pojawi sie jakas kobieta :D
 
Sprzęt może i prymitywny ale jeśli te koło od traktora ktoś przerzuci 20 razy z rzędu to niech wie że na solówie jest niszczycielski. kiedyś ja takie koło od traktora z kolesiami dorwaliśmy po 17 razach już nie byłem w stanie a na następny dzień to ledwo łapami ruszałem a chodze na karate.






Rozjebał mi głowę typ. Autor reaven94. XD
 
Wakacje trolololo :)

by Vegeta
Pudzian jak taki cwany bije się z zawodnikami którzy szczyt formy mają dawno za sobą to niech sobie weźmie takiego Lesnara i może nareszcie się okaże jaki jest żadki •

by Reaven94

Jak wy możecie obstawiać że Curt walczył by z Irokezem? jak to kornik irokeza wziął na strzała że gość padł jak kłoda a walka Curt vs. irokez odbyła się gdzie to Curt wygrał.
Moim zdaniem powinien powrócić Maciej górski jakby wrócił do swojej świetnej formy to widział bym starcie Kornik vs. Highlander ( w tym starciu wygra Maciek) następnie Curt vs. Highlander o pas wagi lekkiej.
 
Już abstrahując od faktu, że SF to teraz ZUFFA i Scott może sobie co najwyżej brutalnie strzepać bez zgody Danuty, to kto przy zdrowych zmysłach dałby tak kolosalne pieniądze człowiekowi zupełnie nierozpoznawalnemu na danym rynku?






by Pervert :-)
 
To zależy jakiego baka puścisz:)



Jak będzie hardkorowy to zapałka zgasnie, ale jeśli dupa wypuści suptelnego bączka który delikatnie wyjdzie z dziurki bez pośpiechu, wtedy zapałka sie rozpali bardziej.


Malymaja
 
Wedlug mnie Smuda powinien zostac a my nie wiemy jakie mial powody do swoich decyzji napewno nie chcial przegrac tego euro i robil wszystko abysmy wyszli. Pozostaje sie cieszyc ze zremisowalismy z grekami i ruskimi bo jak by podejmowal takie decyzje jak wiekszosc internatow to bewnie z ruskami i z greakami bysmy grubo przegrali.


Assasin - Euro 2012 :-)
 
Trzeciak to robi bezczelne fellatio dla Cristiano Ronaldo. "Piłka mu nie naszła tak, jakby sobie tego życzył". Podła piłka.


GLF w temacie EURO padlem hahaha
 
jajcarz, odłóz kurwa rózaniec i zmiwen nick, bo gadasz takie bzdury, że kasztana idzie jedynie postawić
 
Jakie bzdury? Dla ciebie wiara to w Boga to wstyd? Tu chodzi o to, że Fiodor nie jest katolikiem, tylko prawosławnym.
 
Fakt, dojebałem. Miało być "chrześcijaninem". A Ty sie @Ruff tak nie spinaj, bo sam kasztana postawisz w najmniej oczekiwanym momencie. A moje odłożenie różańca nie musisz się martwić, bo go raczej w rekach nie trzymam. Oprócz tego "przejęzyczenia" masz jakieś konkretne bzdury na myśli czy tylko tak se napisałeś?
 
Ja napiszę teraz bardzo szczerze i z głebi serca. Zazdroszczę tym, którzy są w stanie tak wszystko poukładać w głowie, żeby znaleźć tam miejsce na wiarę w jakąś konkretną religię. Ja mam takie przekonanie, że i tak nie jestem w stanie rozgryźć sensu wielu spraw, więc niczego w takich sferach nie określam. Zazdroszczę tym, którzy umieją sobie coś określić i w to bardzo mocno wierzyć, bo taka wiara w życiu jest tylko pomocna.
 
Back
Top