The best of MMARocks!

skunx • nie kumam cie człowieku jak mozna kogos oceniak kto siedzi w sportach walki juz od ponad 10 lat ze jest frekiem?? chodzi tu o sapa !!1 jest jaki jest lubi z siebie robic idiote i juz walczy tylko dla kasy to jego brocha ale na kazdym kroku podkreslanie takich zeczy to dlamnie glupota !!! a co do pudziana tak samo zaden z niego freek jak dla mnie i jeszcze jeden watek co do wypowiedzi mameda ze ksw jest federacja najlepsza na swiecie widac bylo u mameda usmiech na twarzy jak to muwil takze wiadomo muwil to dla beki ale coz znajdzie sie taka tepu chyj jeden zdrogim ze łykaja to jak pelikan takze daruj sobie te zbedne kometarze !!!!!!!!!!!!!


langus.
 
Haha no tak zaraz się dowiemy, że wygrana Materli była niesłuszna i zaczną się z tego powodu spekulacje :D Skośny 11 dla mnie gościu rządzisz!! :-) Beka na całego :-)



Przepraszam za mały OT, mogłem się powstrzymać ale nie chciałem ...
 
Mam wrażenie, że już kiedyś tłumaczyłem temu panu, o co chodzi z rodzajami decyzji...
 
temat : jds vs mir



kaczka - Ja tam mocno kibicuje Mirowi. Jak uniknie KO pięściami - powinien dać rade. Mir by rnc



Barnaba - na szczęście jedyna możliwość żeby Mir uniknął KO pięściami może mieć miejsce kiedy JDS postanowi dodać sobie do rekordu KO nogami







jak dla mnie rozjebał :-)
 
Jak patrze na tarczowanie i technikę bokserską Santosa to ogarnia mnie śmiech . Ten niby najlepszy bokser w wadze ciężkiej dostałby K.O w 1 Rd od takiego Szpilki .






by MirkoCroCop w UFC Primetime: JDS vs Mir
 
Dos Santos wygrałby przed czasem być może po paru celnych ciosach.



Nie oszukujmy się że Szpilka jest dopiero żółtodziobem bez obrony i tylko podjarani polacy takie rzeczy wymyślają. Artur się rozwija bardzo dobrze, ale jest póki co za młody i tyle.
 
Właściwie to komentarz z youtube'a. Pod wywiadem z Mamedem:



wywiad na luzie, to mi się podoba ;) a ufc jak będzie czas pokaże, chętnie bym zobaczył Mameda w starciu z Dominickiem Cruzem
 
@Escobar



Ale plus jest taki, ze w ogole zna Dominica Cruza. troche mu sie wagi pomylily, ale co tam:D
 
Tekst Barnaby zasługuje na Koszulę Tidzeja Roku 2012 ;)



Ogólnie proponuję by Koszula Tidzeja patranowała nagrodom forum ;)
 
Czyli Jones strzela do kaczek a Ty go dalej lubisz?:)


by @cbkrzys



Pod informacją, w temacie Jon Jones, że tytułowy bohater zaczyna być myśliwym, a informację okraszona zdjęciami karabinów wrzucił wiadomo kto.
 
Back
Top