Testy Antydopingowe FEN

T

Trzyha

Guest
Witam. Z powodu zblizajacej sie gali FEN i zapowiedzianych przez nich testow antydopingowych prosze o wrzucanie tutaj przebadanych zawodników i ich wyników.

"My mamy budżety może i w jakiś sposób ograniczone, ale przewidziane i w budżecie na rok 2016 są uwzględnione też testy antydopingowe. Chcemy pokazać fanom, że my robimy eventy sportowe. Nie robimy cyrku, pokazu, nie robimy wrestlingu. To jest MMA, to ma być sport. Chcemy światowe trendy, wzorem UFC. Bardzo będziemy chcieli te badania.
Zawsze będziemy wybierać po gali z dwie-trzy osoby rotacyjnie i żaden zawodnik nie będzie miał pewności, że to trafi na niego i zawodnicy będą musieli się pilnować."
 
w koncu sa
"Testów na FEN jeszcze nie było, ale dzięki Pawłowi Jóźwiakowi z którym się dogadaliśmy i który podjął się tego zadania, udało się. W regulaminie zawarte jest, że w walkach mistrzowskich możliwe są testy antydopingowe. Z tego co wiem, po mojej walce z Mateuszem będą robione nam testy. W Polsce mamy główną agencję antydopingową POLADA, która została zatrudniona aby przeprowadzić badania."
 
Hmmm... Rin może nigdy nie zawalczyć na FENie w takim razie... FEN też jest dupie na to wygląda...
 
Wszyscy organizatorzy ciagle patrza sie na UFC: MMA Attack, PLMAA, FEN... Kto by tam chcialbyc jakims KSW albo co gorsza po prostu skupic sie na sobie i wlasnym rozwoju... wszyscy chca rownac do najlepszych.... Wiecie co ja tez tak mam z BJJ, ze tylko czarne pasy mi w glowie (kto by tam zwracal uwage na stripe i niebieski pas - To jest silniejsze odemnie) i dlatego po 11 latach dalej jestem bialym pasem...

Juz tak na powaznie... to dajcie te pieniadze na gaze zawodnikow... Juz Miroslaw sie kiedys wyglupil pokazujac ile kosztuja takie testy. Ja jestem za testami ale jestem tez za tym zeby priorytety byly nalezycie ustawione...
 
Byłbym zainteresowany czy te testy również się odbywały , gdyby nie zapłacił za to sponsor mariana.
 
Kosz testów antydopingowych 2 zawodników na FEN 20 to 3000 zł. Za testy zapłacił sponsor Mariana Ziółkowskiego

 
@defthomas
jeszcze mozna dodac, ze Jozwiak nie byl zadowolony z tych testow, ale ostatecznie sie zgodzil

ciekawe czy te testy sa cos warte, bo sie utarlo, ze taki test dobry to ogromne pieniadze
KSW taka propagande sieje, a tu sie okazuje, ze test to koszt 1000zl co dla takiej organizacji nie powinno byc zadnym wydatkiem
 
Takie testy to sciema w chuj. Albo takie jak w UFC albo zadne. Juz nie wspomne o olimpijskich ale takie jak w UFC by starczyly. Na inne to szkoda czasu i kasy. Sponsor mogl dolozyc te 3 kola Marianowi...
 
Back
Top