test wiedzy o sporcie

Droni został ten błąd poprawiony, tylko kilku userów zdążyło zagłosować kiedy on występował, sorki
 
mam 24 , niestety w amerykańskich sportach leże totalnie, choć pytania o liczbę medali olimpijskich są dla mnie tam samo trudne bo nigdy nie przywiązuje do tego wagi ;)

no i masz literówkę w teście ;)




Jak nazywa się trener, który 11 lat trenował gwiazdę biegu na 800 metrów Wisona Kipketera?
 
spokojnie jedna osoba miała 5, ale mam więcej szacunku do tej 5tki niż do gościa który miał 50, a test wypełniał godzinę.........................
 
u mnie też 22, ale około połowę punktów trafiłem strzelając :) Ze sportów, którymi od dłuższego czasu wcale się nie interesuję pamiętałem tylko to o tenisistce zaatakowanej nożem :P
 
dobry teścik....



oj trzeba było ruszać łbem, a "ojciec pamietasz....?" krzyczałem tylko 3 razy...:-)



do tego 4 strzały...



gratulacje dla autora i z chęcią usiądę do kolejnego...



EDIT:



wayne gretzky i jego pierwszy kontrakt to chyba największy wałek w historii amerykańskiego sportu zawodowego...:-)



EDIT 2:



draft do nba w 1984 był jednym z najmocniejszych w historii ligi.



chicago bulls wybrali w nim z nr 206 lub 208 ... carla lewisa, który na szczęście na kosza nie postawił.



chwilę wcześniej z nr 3 bulls wybrali gościa, który wniósł tę grę na inny, wyższy level...
 
KingDante, zawsze można być pływakiem i dostać nożem przy kupowaniu arbuzów w moskie (czy jakoś tak to było ;) )
 
Dante, szacun za ten test, ja nawet nie próbowałem wypełniać, ośmieszyłbym się



ps. wczoraj jakiś testowy dzień był, co?
 
@King Dante, oczywiście ,że jedyny i niepowtarzalny Alexander Popov :)
 
Back
Top