test wiedzy o sporcie

zobaczymy kto należy do grona rzeżników, wynik powyżej 30 to będzie bardzo dobry wynik)) straciłem 2 godziny na ułożenie pytań:) uff
 
Interesuje się MMA,Boksem,Skokami,Piłką nożną,ręczną,siatkówką, czasem ale rzadko obejrze tenisa. Więc wynik i tak tragiczny
 
Stracilem 2 minuty zaznaczajac tylko odpowiedz nr3 co daje mi laczna sume punktow 8/50. :-)
 
Bardzo ciezki, ja wlasnie poplynalem 23/50 i tylko mnie wiedza a hamerykanskich sportow od blamazu uratowala ;)
 
Całkiem kilka podchwytliwych - 21/50 nie uważam za zly wynik, ze względu na mój stosunkowo młody wiek oraz brak zainteresowania lekkoatletyką...



Parę pytań podchwytliwych =]



@KingDante



Co do trudności pytań - dosyć łatwe jest o bramkarza reprezentacji Polski w piłce ręcznej czy o skrót federacji siatkarskiej, ale za to "Jaki nr buta ma Ian Thorpe" to już typowa ciekowstka. Fajna zabawa i dzięki za możliwość sprawdzenia się
 
No nie jest łatwo, prawie każde pytanie jest trudne, część odpowiedzi da się trafić dedukcją, są też podpuchy : ). Ale osoba, która przekroczy 20 tkę może czuć się osobą, która ma przekrojową wiedzę o sporcie(albo szczęście). Po 30 pkt. To już miażdzyciele, a kto zapunktuje powyżej 40 tki, powinien iść do lekarza: )
 
Panie, ale jak tu 40pkt trafic? Ile klas szkoly ma LeBron i kogo trenuje Coach K., to wiem, ale w jakich grupach jezdzili kolarze, ile mamy medalistow z gimnastyki i w czym robil jakis Norweg? :-)



Jak ktos sieknie tyle, to szacun :-)
 
Jak będzie duże zainteresowanie to zrobię dłuższy test. W każdym razie narazie Zelboys prowadzisz: )
 
haha tragediua 16/50 a uwazalem sie za fana sportu ;)







z czego 7 zgadłęm ;)
 
pytanie pod jakim nickiem sprawdzą się tidzej i venom : )) wiem, że obaj interesują się wieloma sportami:)
 
pytanie pod jakim nickiem sprawdzą się tidzej i venom : )) wiem, że obaj interesują się wieloma sportami:)


TJ to mial nawet dyskusje z Breenem o dziesiecioboju :-):-)
 
I niech nikt mi nie mówi,że sam nie zagladał na wiki i takie tam ...Nawet król nie zna wszystkich odpowiedzi, baaa mało kto zna na wszystkie bez pomocy encyklopedii sportu
 
Kaczka układałem pytania więc • nie mogę sprawdzić swojej wiedzy, ale zdecydowaną większość wymyśliłem sam- oczywiście musiałem sprawdzić, czy się nie pomyliłem i kilka razy pamięć mnie zawiodła co zweryfikował Internet. Panowie jeszcze raz apeluje o nie oszukiwanie. Wszystko będzie widać jak na dłoni i nie chcę rugać na ogólnym forum, bo chodzi o zabawę i satysfakcję. Zdobywając uczciwie 15 pkt lepiej się będziecie czuć niż 30 oszukując
 
wśród startujących są tylko czytelnicy mmarocks więc narazie, bez oszukiwania się udaje..........(pominę jeden incydent:))
 
Powiem szczerze, że nie spodziewałem się tak trudnego testu . Nie interesując się niczym poza MMA, Boksem, Piłką Nożną i Snookerem, także kiepsko wypadłem Królu ;)
 
19/50



Potęężny test :-)



Nie rozumiem też używania google w takim wypadku, szacunku i wiedzy tym sie nie zdobędzie...
 
16. Który z polskich kolarzy nigdy nie ukończył wyścigu Tour de France mimo trzech startów?
a) Zbigniew Spruch - 1 p.
b) Zenon Jaskuła - 0 p.
c) * Zbigniew Spruch - 0 p.
d) Czesław Lang - 0 p.
e) Dariusz Baranowski - 0 p.



Błąd ;p jeden mały
 
Back
Top