Test o mma

Droni

Bellator
Welterweight
Taki teścik, jak znajdziecie błędy piszcie







http://www.funtest.pl/test/testomma/







Edit:/ Czekajcie znalazłem błąd ;p







Niekiedy są odpowiedzi, że powinno się wybrać kilka, a tylko jedną można. Spróbujcie wybierać najbardziej punktowane. Nie przewidziałem, że tak będzie.



Z góry przepraszam.
 
Hmm 18, musisz poprawić te odpowiedzi z opcją wielokrotnego wyboru lub inaczej sformułować pytania.
 
można zaznaczyc tylko 1 opcje a w niektórych pytaniach należało zaznaczyć kilka dlatego tylko 10pkt zdobyłem.
 
Pierwsze pytanie. "Podaj trzy największe organizacje MMA na świecie" a da się zaznaczyć tylko jedną organizację. Pytania też takie trochę jakby z księżyca.
 
3 największe organizacje na świecie to,Podaj 3 ostatnich rywali Munoza -- moge zaznaczyć tylko jedno w tych pytaniach:( 16pkt:/
 
Autor napisał w pierwszym poście o błędzie w teście, a i tak ponad połowa komentujących musi mu to wytknąć. Ile dostałem nie będę się chwalił, nie ma czym :).
 
Autor napisał w pierwszym poście o błędzie w teście, a i tak ponad połowa komentujących musi mu to wytknąć. Ile dostałem nie będę się chwalił, nie ma czym :).










No to szczerze ? Po chuju taki test :)
 
Mam 17 ale faktycznie tego testu się nie da rozwiązać, bo gdy pytają o przeciwników Lebena albo M'Pubu nie wiadomo którą spośród dobrych odp wybrać :D
 
Test jak test - szkoda,że faktycznie nie dało się zaznaczyć opcji kilku odpowiedzi, ale zawsze to jakiś rodzaj konieczności podpytania sie wujaszka G. , co potem może zaprocentować brakiem konieczności robienia tego w przyszłości - dobra robota
 
sporo ostatnio myślałem, żeby zrobić taki porządny teścik- rockersom dla rozrywki. jak się nie spodoba to trudno, linka zamieszczę dzis wieczorkiem
 
Jebaka • tylko ,żebym nie musiał za długo główkować nad tymi twoimi wypocinami. Ten test w miarę prosty był - ale 8 pkt tylko miałem • oszustwo!
 
wakaszimazu - nie grzesze inteligencja aha



1. Nie wiedziałem, że tylko 1 odpowiedź, zaraz zrobię nowy poprawiony



2. Za to ty to ''miszczu'' - wiem, że mistrz się piszę ;p - jesteś tak poryty w niektórych wypowiedziach, że aż szkoda mi cię słuchać
 
Autor napisał w pierwszym poście o błędzie w teście, a i tak ponad połowa komentujących musi mu to wytknąć. Ile dostałem nie będę się chwalił, nie ma czym :).


Przeciez nikt nie kazal autorowi zaczynac tematu linkujacego do niedorobionego testu, czyz nie?
 
Droni, w tym twoim poprawionym da się zaznaczyć tylko jedną również.


@EDIT - Sorry, pomyliły mi się linki =)
 
Back
Top