TEST 3 - nazwa

Chyba coś co nawiązuje do słowa Cohones będzie najlepsze. Coś w stylu Fireones, Hejterones.. Może któryś z użytkowników zasługuje żeby go wyróżnić? Oczywiście nie naviones. A moźe kultowe slowa, typu Road To UFC :lol:
 
Dobra, chyba mam: RESPECTONES.
Nawiązuje do 3 rzeczy:
- nazwy forum
- uznanego użytkownika
- motta: jebać dymy, tylko szacunek.

Zrobiłem logo na jakieś darmowej apce typu logo maker. Japońska czcionka, barwy żółto-zielono-czarne.

1715173218377.png


1715173257118.png


Jak wrażenie?

@Cassius42 dzięki za sugestie!
 
Dobra, chyba mam: RESPECTONES.
Nawiązuje do 3 rzeczy:
- nazwy forum
- uznanego użytkownika
- motta: jebać dymy, tylko szacunek.

Zrobiłem logo na jakieś darmowej apce typu logo maker. Japońska czcionka, barwy żółto-zielono-czarne.

View attachment 98185

View attachment 98186

Jak wrażenie?

@Cassius42 dzięki za sugestie!
Cassiusones... :jon::wink: :lol:
Powiem tak nazwa może być i jej uzasadnienie tym bardziej, a ta grafika wygląda elegancko i profesjonalnie
:OK:
PS. zastrzegł bym nazwę i logo, bo za chwilę okaże się że jest jakaś nowa Federacja MMA na Tapology :wink::lol:
 
Na pewno potrzebujesz jakiegoś bitu z empecetki :fro:
Nie siedzę w HH. U mnie bardziej TB 303. Będzie coś stylu kawałka do jakiego wychodził Sakurba, czyli jakieś klubowe pierdolnięcie :lol: Wezmę coś ze swoich żeby było choć minimum legalnie.

może to od 3:20


albo to od 3:38


albo remix czegoś co każdy zna od 2:32


Nie za bardzo mam czasu na naukę montażu ale pokombinuję.
 
Dobra, pierdole to video, za dużo nauki, a temat stygnie. Mam już jakieś grafiki, będzie git.

Gala nadchodzi wielkimi krokami! Lokalizacja to San Escobar. Na Respectones 1 odbędzie się 10 walk: 8 walk w 1/16 turnieju mistrzowskiego oraz dwie walki przedturniejowe.

Oto pierwszych 5 zakontraktowanych (bez ich wiedzy i za frajer) zawodników. Więcej nazwisk już wkrótce!

1715348839880.png

1715348849789.png

1715348892325.png

1715348914182.png

1715348959637.png
 
Dobra, pierdole to video, za dużo nauki, a temat stygnie. Mam już jakieś grafiki, będzie git.

Gala nadchodzi wielkimi krokami! Lokalizacja to San Escobar. Na Respectones 1 odbędzie się 10 walk: 8 walk w 1/16 turnieju mistrzowskiego oraz dwie walki przedturniejowe.

Oto pierwszych 5 zakontraktowanych (bez ich wiedzy i za frajer) zawodników. Więcej nazwisk już wkrótce!

View attachment 98320
View attachment 98321
View attachment 98323
View attachment 98324
View attachment 98325
Na papieże Polska ogrywa Brazylię :mamed:
 
Dobra, pierdole to video, za dużo nauki, a temat stygnie. Mam już jakieś grafiki, będzie git.

Gala nadchodzi wielkimi krokami! Lokalizacja to San Escobar. Na Respectones 1 odbędzie się 10 walk: 8 walk w 1/16 turnieju mistrzowskiego oraz dwie walki przedturniejowe.

Oto pierwszych 5 zakontraktowanych (bez ich wiedzy i za frajer) zawodników. Więcej nazwisk już wkrótce!

View attachment 98320
View attachment 98321
View attachment 98323
View attachment 98324
View attachment 98325
War Chińczyk!

Kiedy ta gala byku? Jestem ciekaw co kombinujesz i jak to będzie działało.
Szacun za pomysł póki co.
:conorsalute:
 
Dobra, pierdole to video, za dużo nauki, a temat stygnie. Mam już jakieś grafiki, będzie git.

Gala nadchodzi wielkimi krokami! Lokalizacja to San Escobar. Na Respectones 1 odbędzie się 10 walk: 8 walk w 1/16 turnieju mistrzowskiego oraz dwie walki przedturniejowe.

Oto pierwszych 5 zakontraktowanych (bez ich wiedzy i za frajer) zawodników. Więcej nazwisk już wkrótce!

View attachment 98320
View attachment 98321
View attachment 98323
View attachment 98324
View attachment 98325
A Joel Alvarez to chyba ma kontuzje...
albo raczej :boystop::jump:przed Rebeasti...
 
War Chińczyk!

Kiedy ta gala byku? Jestem ciekaw co kombinujesz i jak to będzie działało.
Szacun za pomysł póki co.
:conorsalute:
Dzięki! Przyszly tydzień to akcja promocyja, więc może kolejny poniedziałek? Nie wiem kiedy najwięcej osób odwiedza forum. Myślę o 2 dniach na ankietę, w środę rano wyniki. Jeśli wezmie udział 40 mord, jak ostatnio, to będzie fajnie. Mam już excela, który sam liczy po wpisaniu wyniku statystki typu ilość wygranych/przegranych, a nawet remisów. Same też będą dodać się punkty do rankingu, tak żeby hierarchia nie była przypadkowa.

Respectones 1 nadchodzi!
 
Back
Top