Temat dla drillowców

Oceńcie mój ałtfit


Rozumiem że można być debilem który wydaje taką kasę na takie gówno -szmaty, rozumiem że można być debilem który kupuje podróbki takich gówno -szmat, ale niech mi ktoś wyjaśni: Dlaczego te młode zjeby noszą dodatkowe buty w plecakach? Oni właśnie z zakupów wracali?
 
Rozumiem że można być debilem który wydaje taką kasę na takie gówno -szmaty, rozumiem że można być debilem który kupuje podróbki takich gówno -szmat, ale niech mi ktoś wyjaśni: Dlaczego te młode zjeby noszą dodatkowe buty w plecakach? Oni właśnie z zakupów wracali?
Jeden nawet dywan miał
 
Podludzie wzorujący się na małpach. Kiedys były szerokie spodnie opuszczone do kroku teraz znowu chcą naśladować murzynów z klipów gdzie opowiadają o ciężkim zyciu w gettcie :tellmemore: gdzie przeciętny mieszkaniec getta nosi jedne majty na 6 razy póki dracha nie zakryje calej bawełny.

Biały człowiek powinien dobierac wzorce pod swój stroj by wyglądać godnie a nie jak chłopak co opierdolił kontener caritasu i na szybko brał co popadnie.
 
buty conversa za niecałe 200, koszulka 4f za 50, spodnie za 50 z jakiejś sieciówki, kalesony bawełniane nie wiem za ile, skiery bawełniane po ok. 3zl za pare, bluza adika za 200.. a i gacie UOMO 7ziko plus srebrny łańcuszek z orzełkiem elo
 
buty conversa za niecałe 200, koszulka 4f za 50, spodnie za 50 z jakiejś sieciówki, kalesony bawełniane nie wiem za ile, skiery bawełniane po ok. 3zl za pare, bluza adika za 200.. a i gacie UOMO 7ziko plus srebrny łańcuszek z orzełkiem elo
drilujesz?
 
Teraz dresy, rozciągnięty t-shirt i kapcie z logo Harry Potter z Pepco.
Idalny strój dla wielkiego chlopiska na okazje konsumpcji.
 
OIG3.jpeg
 
Back
Top