Telewizja

Palhares

ONE FC
Flyweight
Witam panowie, mam do was pytanie odnośnie transmitowania gal MMA w telewizji. A mianowicie jaka oferta według Was jest najkorzystniejsza dla takich fanów tego sportu jak My (polsat, N, cyfra+ ????????)? Obecnie kończy mi się umowa z Polsatem a tam za możliwość oglądania Orange Sport płaci się 60zł, także nie bardzo się opłaca. Co polecacie ???
 
Obecnie kończy mi się umowa z Polsatem a tam za możliwość oglądania Orange Sport płaci się 60zł


ja z w Polsacie z pakietem sport HD płacę łącznie 50
 
Chyba jednak enka, skoro chcesz mieć sporo tego mma. Nie wiem tylko, czy w pakiecie za 40zł znajduje się Orange Sport. Ale oczywiście możesz wziąć sobie pakiety tematyczne ;). Ponadto jest Eurosport, nSport (czasami boks) i FightKlub, więc ja nie narzekam. Niedługo do enki pewnie zawita Bellator - po fuzji z C+.
 
Dzięki malinowsky, chyba wybiorę Vectrę, tam za 35zł jest OS, na nim najbardziej mi zależy, bo wiadomo UFC, a w polsacie za 40zł masz polsaty sport i zwykły Eurosport, także UFC nie ma, nie ma nic. Jeszcze chcą przedłużyć umowę na 15 miesięcy, jakiś cyrograf.
 
Nie wiem jak to jest w Vectrze, ale tam za 35 zł wszystkie kanały chyba są w jakości analogowej, a w polsacie masz chyba jakość cyfrową. Mogę się mylić.
 
Ja mam cyfrę i nie narzekam, inna sprawa, że nie mam możliwości skorzystania z kablówki. UFC, Bellator, BAMMA i stary WEC czyli OS, C+ i Extreme Sport. Płacę 60 zł + 10 za multiroom, to co ma być jest ładnie w HD i tylko mi CL brakuje do szczęścia, a fuzji z Nką jak nie było tak nie ma.
 
Ja mam Polsat Sport HD - 50 zł abonament



HD: Polsat Sport, PS Extra, TVP Sport, ESP, ESP2, Super Tennis



OS, Fight Box, Extreme Channek, ESPN Classic, PS News
 
Back
Top