Teixeira vs. Saint Preux: Typer BetSafe - do wygrania 5x 120 zł!

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
dw21.jpg


Ciąg dalszy XIII sezonu typer BetSafe. Tym razem typujemy galę UFC Fight Night: Teixeira vs. Saint Preux. W pierwszej kolejce wystarczy, że wytypujemy zwycięzców pięciu pierwszych pojedynków ze strony mmanaliza.com oraz nakreślimy metodę skończenia tych walk (poddanie/nokaut/decyzja/remis/dyskwalifikacja). Na koniec wpłacamy 10 zł (lub więcej) na obojętnie który z zakładów, biorących udział w Typerze.

Za poprawnie wytypowane zestawienie otrzymamy trzy punkty. Za poprawnie wytypowaną metodę skończenia otrzymamy jeden punkt. Po ostatniej gali w miesiącu, pięć osób z największą ilością punktów otrzyma po 120 zł na swoje konto na BetSafe.com. Weryfikacja wpłaty 10 zł co galę na jedno z zestawień biorących udział w zabawie, nastąpi już bezpośrednio w systemie u bukmachera przy przelewie pieniędzy.
 
Nunes DEC
Johnson DEC
Saenz DEC
Alvey TKO
Hall DEC

Przy okazji: wygrałem 100 zł w konkursie tutaj, postawiłem kupon za te 100zł i przegrałem... mimo to wciąż stawiałem kupony po 10zł za własną kasę wpłaconą 12.06. Chuj tam, Betsafe uznał, że nie obróciłem bonusu i zabrali mi 39,90. Oczywiście pytałem na czacie, ale babka uparcie twierdziła, że system pokazuje "bonus unieważniony", bo nie została obrócona cała wymagana kwota. Jak mogłem obrocić ten bonus, skoro go przegrałem?
Kij im w gardła
FuckYou.gif
FuckYou.gif
FuckYou.gif
 
Przy okazji: wygrałem 100 zł w konkursie tutaj, postawiłem kupon za te 100zł i przegrałem... mimo to wciąż stawiałem kupony po 10zł za własną kasę wpłaconą 12.06. Chuj tam, Betsafe uznał, że nie obróciłem bonusu i zabrali mi 39,90. Oczywiście pytałem na czacie, ale babka uparcie twierdziła, że system pokazuje "bonus unieważniony", bo nie została obrócona cała wymagana kwota. Jak mogłem obrocić ten bonus, skoro go przegrałem?
Kij im w gardła
FuckYou.gif
FuckYou.gif
FuckYou.gif

Tzn. postawiłeś singla kupony za te 100 zł i przegrałeś wszystko, tak? Po dodatkowym wpłaceniu kasy zarobiłeś 39,90, które zostało Ci "przypisane" do bonusu i skasowane z konto po jego wygaśnięciu?
 
Tzn. postawiłeś singla kupony za te 100 zł i przegrałeś wszystko, tak? Po dodatkowym wpłaceniu kasy zarobiłeś 39,90, które zostało Ci "przypisane" do bonusu i skasowane z konto po jego wygaśnięciu?

Tak. Ta dodatkowa kasa była wpłacana 12.06, czyli jeszcze przed uzyskaniem bonusu.
 
McMann Decyzja
Dariush Poddanie
Frankie Seanz Decyzja
Derek Brunson Decyzja
Uriah Hall Decyzja
 
McMann Decyzja
Dariush Poddanie
Frankie Seanz Decyzja
Alvey TKO
Uriah Hall TKO
 
Przez 2 sędziów poza własnym zakładem nie wygram 120 zł
:(

#michistyle
 
Last edited:
Mr @Cloud, a zsumowaną razem z poprzednia kolejka tez otrzymamy? :shy:

To była jakaś poprzednia kolejka?? Lol, faktycznie... Więc jedziemy jeszcze raz:

sierpien_druga_edycja.jpg


Oprócz trzech ostatnich miejsc, każdy ma szansę wygrać 120 zł!
 
Back
Top